Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 2.5 éve babát várunk és...

Már 2.5 éve babát várunk és eleinte is, de most is nem csak fáj hanem még szégyellem is, hogy nem jön magától hanem orvosi segitség kell?

Figyelt kérdés
én mindenki előtt tagadom pedig sajna volt akinek elmondtam rájöttek és már tagadni sem tudtam . és annyira gyorsan ment a pletyka.... hogy hát szégyellem eleétől kezdve. kideült nálam van gond és háát nagyon égő számomra hogy egy nő aki azért nő hogy gyereket szüljön nem sikerül magától!De anak örülök hogy nem a férjemmel van a gond mert azt hogy ő érezze igy magát azt semiképp sem szeretném!mikor más mondja hogy elsőre sikerült neki a baba kisebbség érzetem van...Nagyon rossz.+rájön a fájdalom is szóval kivagyok nagyon....
2009. jún. 3. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Eőször is semmiképp ne keseredj el!Ez a legrosszabb, amit tehetsz. Azt javaslom neked, hogy 2,5 év után keress fel egy meddőségi intézetet, ahol tuti segítenek rajtad.

Nem tudom, hogy mi okozza nálad a rendszertelen menzit és milyen vizsgálatokon vagy túl, de semmiképp ne add fel!!!

Nálunk több, mint egy éve nem jön a baba. Volt már műtétem, túlstimuláltak Clostival, de többet nem bízom magam vidéki "mezei" nődokikra, hanem megyek inkább Kaáliba. Ott talán rendbe tesznek.

Ne szegyenkezz, mert ez az egész nem a te hibád.Nem tehetsz róla te sem, én sem és még több ezer nő sem, hogy mindent elkövet, a baba mégis várat magára.

2009. jún. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Ha úgy érzed segítene rajtad, ha kiírhatnád, ami bánt, nyugodtan írj privit.Én szívesen segítek, amennyit tudok!!
2009. jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm!állitolag már rendben van a peteérésem és a hormonjaim is most volt pém de nemtudom akkor miért nem jön meg...
2009. jún. 3. 16:50
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne szomorkodj és leginkább ne szégyeld magad miatta hisz nem tehetsz róla!Gondolom mindent megtesztek a cél érdekében akkor nincs miért szégyelni magad!

Sok erőt és kitartást kívánok neked meg minden olyan nőnek aki nagyon szeretne babát!!!!!

2009. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
első irtam privit. Utolso köszönjük.
2009. jún. 3. 16:55
 6/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok! Holnap megnézlek és válaszolok!!
2009. jún. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Ne legyél elkeseredve. Bármit, amit most itt írhatnánk neked, biztos nem vigasztal, de több ezer nő van így rajtad kívül, és nem szabad föladnod soha!!!

Próbálj meg nem erre koncentrálni egy kis ideig. Menjetek el nyaralni, vagy csak egy hosszabb hétvégére, ahol csak egymással foglalkoztok!


Én drukkolok nektek!

2009. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 1 éve próbálkozunk és smmi. Én ugyanígy érzek mint te nekem is nagyon fáj ez a dolog. Engem már csak ez vigasztalt meg, hogy nem vagyok egyedül ezzel a dologgal. Természetesen nem örülök, hogy másnak sincs de legalább vannak megértő társak itt neten. Neked is sok sikert és kitartás! Ne adjuk fel!
2009. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hali. én is így vagyok vele, 2,5 éve próbálkozunk de semmi. Már én is nagyon kivagyok, hogy a párom nem fog/vagy már nem is tart nőnek, mert képtelen vagyok arra, hogy teherbe essek. legalábbis egyenlőre. de bízok nagyon hogy minnél hamarabb sikerül, mert már nem "gyerekek"vagyunk, na jó nem is öregek, de már ideje lenne. járok meddőségi központba, a párommal semmi gond, nekem nincs peteérésem. totál kivagyok semmi kedvem visszamenni a dokihoz se, itthon meg sehol sincs kedvem lenni. az ismerőseim körében egyre több gyerek születik, de képtelen vagyok elmenni meglátogatni őket, mert tuti sírógörcsöt kapnék ha az ölembe venném a gyerkőcöket. ha gondolod, írj privit, beszélgethetünk, lelket önthetünk egymásba:)

fel a fejjel!!!

2009. jún. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
utolsó !irnék privit de neked nincs kint azaz izé amin lehet kjüldeni. küldenél te?
2009. jún. 4. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!