Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen mensi mellett,...

Rendszertelen mensi mellett, orvosi segítség nélkül sikerült már valakinek a baba?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy is sikerül a baba tök simán, csak úgy kiszámíthatatlan és nehezebb kikalkulálni a peteérést. Nekem is rendszertelen volt, így amikor volt rá lehetőség, mindig összebújtunk :-) 3 hónap múlva megvolt a két csík! :-))
2009. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a barátnőm egyáltalán nem menstruált mégis teherbe esett... mert ugye a peteérés megelőzi a mensit... hát neki már nem jött meg.
2009. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rendszertelen volt, volt még 60 napos ciklusom is, és gyógyszerrel hozták meg, de elég gyorsan teherbe estem ennek ellenére.

Valóban ilyenkor nincs értelme a terhesség korát az utolsó menzeszhez nézni, nekem az UH alapján állapították meg, és a szülés várható időpontját is az alapján határolták be a 12. heti UH alapján.

2009. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia' Nekem a 26-76 napos ciklusaim voltak, ezért mondhatom nagyon szabálytalanok. Már 2 gyerekem is van, természetes uton sikerült. Gyögyszert nem kaptam, és ráadásul hátrahajló méhem is van. Most tervezzük a 3. babát. Az első és 2. terherbeeséshez használtam az ovu mikroszkópot, mivel nem tudtam mikor vagyok termékeny. Most hőmérözök és ovutesztet használok. Remélem mihamarabb összejön a 3. csemete. Teherbe lehet esni könnyen, ha figyeled a tested és nem túlságosan görcsölsz rá a babavárásra. A szabálytalan ciklus nem gond, csak az orvos meg tudja mondani, hogy nincs e más valami probléma (pajzsmirigy alacsony müködése, elzáródás stb.)ami csak gyógyzerrel vagy más egyéb módon kezelhető. Kivánom neked a mihamarabbi poztiv tesztet és boldog áldott állapotot!
2009. júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 31-38 nap között voltak a ciklusaim. 1 év alatt jött össze a baba, de én már az 5. hónap próbálkozás után elmentem orvoshoz. És persze a 6. doki segített. Nem tudom, hogy a closty + bromocriptin hatására e vagy sem, de sikerült. Két hónapig szedtem a gyógyszert.
2009. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat és a biztató szavakat:)
2009. júl. 28. 09:24
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 2007. április végén hagytam abba a gyógyszert. Júliusban volt az esküvőnk és szeptemberben kezdtünk próbálkozni (addig védekeztünk) és december közepén megfogant. Nekem is össze vissza jött meg, volt, hogy kimaradt...

Most volt 10 hónapos a kisfiam:)

Ne aggódj menni fog, csak ne görcsölj!

Minden jót!

2009. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
30-45 napos ciklusaim voltak,amint nem védekeztünk már,rögtön terhes lettem.Tudom,h ez ritka.Igazi szerencse.Csak a 12.UH mért egy héttel többnek.
2009. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Én az én példámat hozom fel és sok nőét akivel beszéltem a dokinál!mindannyiunkbúnak 40 nap körüli volt a menzije!!!!!és sajna doki kelett a babához,mert általában ha menzi sokat késik nincs peterésed és akkor hogyan tud jönni a baba?
2009. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!