Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek 2 halvány pozi...

Terhes lehetek 2 halvány pozi teszt után?

Figyelt kérdés

Tegnap kellett volna megjönnie, de nem jött. Tegnap illetve ma reggel teszteltem, a tegnapit Medi-lab teszttel, a ma reggelit Gabriellel. Mindkettő halvány pozitív lett. Kicsit émelygek és szurkál a köldökömnél, olyan mintha megakar jönni, de mégsem. Szerintetek örülhetünk? Már nagyon várjuk a kis pocaklakót! Mellékelek két képet a tesztekről.



[link]


[link]



2012. jún. 12. 05:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

sztem is babát vársz, gratulálok!! :)

21hkm

2012. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gratulációkat, de még mindig nem tudom elhinni, hogy baba lenne és elbízni sem szeretném magam.

Alig bírom kivárni a hétvégét! Ha akkor erősebb pozitív lesz akkor az azt jelenti, hogy szépen fejlődik a baba és tényleg itt van. Remélem igazatok lesz és én is a kismamák táborát erősíthetem.

Megírom majd, hogy mi történt!

2012. jún. 12. 19:04
 13/18 anonim ***** válasza:

Ez pozitív. Szerintem megnyugodhatsz! (Az idegesség nem tesz jót a babónak!)

Vigyázz magadra!

22 hkm

2012. jún. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Azt hiszem megnyugodhatok. Ez a teszt már sokkal erősebb lett mint a hét eleji. Nagyon boldogok vagyunk.

Mellékelem a tesztről a képet. Szerintetek is erősebb lett?


[link]


[link]

2012. jún. 16. 07:21
 15/18 anonim ***** válasza:

Hát persze! Teljesen egyértelmű:)

Gratulálok és vigyázz magatokra!

2012. jún. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Remélem az én tesztem is ilyen szép lesz!!
2012. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Viccelsz???? Nagyon durván erősödött!!!! G R A T U L Á L O K ! ! ! ! :))))))))))))))))))))))))) Igen, a Kismamák táborát erősíted!!! Én nem bírnám ki hogy ne rohanjak dokihoz....:) Persze ha vársz egy kicsit, akkor talán már szívhangot is mutat! Jujj de izgi!!!!:)))
2012. jún. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Orvoshoz csak 3 hét múlva megyünk, mert akkor már a 8 hetet is betöltöm. Addigra remélem már a kicsi szívdobogását is látni fogja az orvos.


Én is alig bírom kivárni, hogy ne szaladjak a dokihoz, de majd csak eltelik valahogy. Addig is számolgatok visszafele: már csak 2 hét 6 nap, már csak 2 hét 5 nap és így tovább... :)

2012. jún. 17. 06:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!