Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon halvány a pozitív...

Nagyon halvány a pozitív terhességi tesztem 2. csíkja és csak kb.10perc után jelent meg. Ez biztosan babát jelent? Annyira halvány, hogy éppen hogy csak látszik.

Figyelt kérdés

Dokihoz még nem mennék mert annyira korai terhesség lehet...Ha valóban terhes vagyok.

Mensi kimaradása után csináltam 5.nap délután.De másnap reggel ismételtem,ugyanolyan halvány,de látszik.

Nem tudom.

Igazából még csak 2-3hetes lehet,de már 9tesztet csináltam az elmúlt 1,5hétbe,annyira ideges vagyok,hogy mi van,mert valami megváltozott úgy érzem. Igaz ezek a negatív tesztek a kukába landoltak,mert egyből egyértelműnek tűnt az eredmény. A halvány teszt pedig csak a véletlennek köszönhető,hogy a kezembe maradt.(nem volt zacsi a kukába) :D

Tanácstalan vagyok,a doki kiröhögne,ha már most kopogtatnék a rendelőbe,de ez a bizonytalanság...!!

Nem terveztük egyelőre 3.babát,mert van egy 3 és egy 1éves kisfiunk...De biztosan megtartanánk csak félek.


Írjatok! Valakinek van ilyen tapasztalata??



2012. jún. 5. 21:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:

Szia, hogy ha már kimaradt a vérzés, akkor a terhesség 4 hetes, szerintem babás vagy, de ismételd meg a tesztet 1-2 nap múlva. És kb 6 hetesen érdemes orvoshoz menni! Kívánom hogy minden rendben legyen veletek! Kitartás!

30 hkm

2012. jún. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
Szia.Ha ott van a két csík akkor terhes vagy.De várj pár napot,és csinálj másikat.Én 9 hetes terhes voltam mikor teszteltem és nekem negatív volt.Nyugodj meg és ne idegeskedj.
2012. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
Mikor kellett volna megjönnie?
2012. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:

Ha a menzi kimaradt akkor nem 2-3 hanem 4hetes. Ismételd meg a tesztet még pár nap múlva, és használj mondjuk Lilyt(nekem spec az 100000%ban mutatja a babát, míg más még meg sem mozdul)

Illetve menj el dokihoz, csak úgy, hogy késik a menzid, ki nem röhög max elküld laborra.

2012. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
52%
Nyugi! Tarts két nap szünetet és utána csináld meg első vizeletből. A 10 perc utáni nem mérvadó, így azzal ne foglalkozz. Szülés utáni két év, mire minden flottul működik a női szervezetben, ha szoptatsz/szoptattál, akkor egy kicsit több. Így az is megzavarhatja a hcg alakulását. Ha két napot vársz, akkor terhesség esetén a hcg szintje feljebb fog menni és egyértelműbb lesz a teszt. Viszont az is előfordulhat, h lepényi szövet maradt bent a szülésed után, ami nem fertőződöt el, hanem továbbra is termeli a terhességi hormont. Vérd ki a két napot, tesztelj és menj orvoshoz.
2012. jún. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
0%
Olvasd el a használati útmutatót. Abban benne van, hány perc az intervallum.
2012. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 tibor215321 válasza:
52%
Én ugyan így jártam épp hogy látszott a két csík de már kimaradt a mensim és azóta 7éves az eredmény:D
2012. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
Szerintem várandós vagy! Gratulálok
2012. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
tuti terhes vagy. ha van színe a vonalnak akkor terhes vagy. tedd fel ide a képet és megnézzük :)
2012. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


31-én kellett volna megjönnie...lassan 1hete.


Igen valóban akkor 4hetes hivatalosan a baba,csak nekem az mindig is idegen volt,hogy a menstruáció első napjától számoljuk,holott tudjuk akkor biztosan nem fogant. :)


Várok még 2napot vagy veszek másik márkájú tesztet holnap,lehet ez a teszt csak "ilyet" tud... ;D


Képet csatolok,jó ötlet...

Ha nem zavar senkit. :)

[link]


Nagyon köszönöm mindenkinek a választ és a bátorító szavakat.


Később megírom,hogy mi lett az eredmény.

Mármint ha valaki kíváncsi rá. :)

2012. jún. 5. 23:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!