Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a baj velem? Fogamzás...

Mi lehet a baj velem? Fogamzásgátló okozta ezt vagy más?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, 3.5 évet szedtem Belara nevű fogamzásgátlót, már 2 éve nem szedem. Még szedtem semmi bajom nem volt, annyi hogy néha felerősitette a folyásom, meg a fejem fájt, de nem volt vészes. Amikor abbahagytam akkor 4hónapig nem volt menstruációm, majd megjött de utána megint kimaradt egy hónap majd ismét megjött. Igy elmentem az orvoshoz, akit kértem hogy csináljunk egy hormonvizsgálatot, ott mindent rendbe találtak. Erre a doki azt javasolta hogy újra kezdjek el szeni egy másik fajta fog.gátlót,(Regulont)mert hogy attól megint megjött normálisan. Én nem akartam újra elkezdeni mert attól nem áll vissza a hormonháztartásom, vártam és meg is jött a következő hónapban és azóta rendszeresen megjött az elmúlt 8hónapban. Azonban különféle tüneteim vannak: mentruáció előtt egy másfél héttel "szenvedek", fejfájás, hasfájás, eszméletlen erős görcseim vannak. Szárazabb a bőröm, és sok a folyásom. És az elmúlt 3 hónapban hüvelyfolyásom erősebb lett, és hüvelygombát is elkaptam(candida) ezzel egy időben a menszeszem is kimaradt az eddigi 30-31napos ciklusom 45-55napossá vált. Létezik az hogy a ciklusom megváltozása összefügg a candida problémával? vagy a sárgatest kevesebb nálam és ezért vannak ezek a bajok? mivel lehetne ezen változtatni? Szeretnénk úgy 1-1.5 éven belül gyereket a párommal. Valaki van e hasonló cipőben? Előre is köszi a válaszokat! :)

2012. jún. 12. 12:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!