Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 dpo negativ teszt de 2...

12 dpo negativ teszt de 2 napja mellbimbó érzékenység, majd kibuggyan a meltartóból és majd megőrülök ha valami hozzá ér, ilyenkor miért negativ a tezst?

Figyelt kérdés

2012. jún. 13. 19:45
 1/5 Anita8401 ***** válasza:

Az is lehet,hogy kicsit később fogant a baba és még nem mutatja ki a tesz :-) .

Próbáld meg a nem várt után pár nappal :-) .

Szorítok neked :-)


14hkm

2012. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy azért mert korán teszteltél (esetleg a peteérés sem akkor volt pont, mint amikorra gondoltad), vagy mert nem vagy terhes...

Szorítok azért!

2012. jún. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is,tesztelj 2 nap múlva ismét!
2012. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem minden menzesz előtt ez van, pedig 3 hónapja nem éltem nemi életet.
2012. jún. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is jártam így egyszer, a jóstesztek is igazolták a dolgot. A hasam is püffedt, a mellbimbómat megmosni is alig tudtam, olyan érzékeny volt, fura érzéseim voltak. A föld felett jártam:)

Aztán pecséttel indult a mensi, és sajnos a teszt is negatív lett. Valószínűleg valami elindult, de aztán mégsem jött össze. Várd meg a mensit, ha nem jön, akkor tesztelj! Nagyon szorítok!!!!!

2012. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!