Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormonkezelés alatt teherbe...

Hormonkezelés alatt teherbe eshetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzetem kissé bonyolult.A vérzésem elég rendszertelen.A dokim azt mondta sok a férfi hormonom mire gyógyszert irt fel és azt mondta h komplikáltabb lehet a gyerekvállalás.Emellett gombás fertőzésem is volt,plusz egy méhszájsebem amit már leműtöttek.a gond hogy vérezgetek holott nem lenne itt az ideje egyátalán és nem előszőr és elég sokáig tart.A doki azt mondta a hormonjaim miatt.

A gyógyszert amit felirt(bromocriptin-richter) szedem de sajnos elég rendszertelenül.A barátommal óvszer nélkül voltunk együtt,de persze aztán felvette.Az előváladéktól eshetek teherbe ezalatt a vérzéses idő alatt meg egyátalán emellett a gyógyszer mellet?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2008. ápr. 28. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Emellett a gyógyszer mellett teherbe eshetsz, én is szedem, és babát tervezünk!

Előváladéktól is van esély!

2008. ápr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de elég rendszertelenül szedtem és még csak ilyen szoktató fázisban..negyedeket szedtem még csak meg feleket.
2008. ápr. 28. 10:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha negyedeket szedtél, már akkor is használ! Az agyad tudja, hogy szeded, ha kis adagokat is...
2008. ápr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!