Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másfél hete késik a menzeszem....

Másfél hete késik a menzeszem. Ma akartunk tesztet venni a párommal, de ma jelentekezett barna folyás. Van értelme tesztet vennem, lehetek azért még terhes? Vagy várjak még pár napot?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 28. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várj 1-2 napot, hogy elmúlik-e a barnázás. Ha nem jön meg ezidő alatt, akkor tesztelj! Kevés barnázás terhesség alatt is lehet.
2008. ápr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább orvoshoz menj, hiszen a beágyazódás már megtörtént ha terhes vagy, legalább 1.5 hete. Viszont az a barnázás lehet egy fenyegető vetélés előszele is. De lehet, hogy csak meg akar jönni.
2008. ápr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképpen van értelme tesztet venni. Ha pozitív lesz azért, ha negatív lesz azért. És az eredménytőt függetlenül menj orvoshoz.

Szerintem ha nem voltak erős görcseid a barnázás mellet, akkor nincs semmi gond.

Szerintem babás vagy! Gratulálok!

2008. ápr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor van értelme csak tesztelni, ha egyébként pontos szokott lenni a mensesed. Viszont ha nem pontos, akkor én még várnék pár napot, és ha nem változik a helyzet, akkor tesztelnék.
2008. ápr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!