Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehettek ezek peteérés jelei?...

Lehettek ezek peteérés jelei? Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek 3,5 éve. Sajnos a hét elején történt egy kis baki...múlt hét csütörtökön kezdtem el szedni a következő levelet, a vasárnap esti (tehát a 4. szem) gyógyszerem kifelejtettem...nem tudom hogy sikerült, mindig be szoktam venni, de ez most valahogy totál elfelejtődött. Ezt csak hétfő este vettem észre, akkor bevettem 2 szemet, mert ezt írja a tájékoztatóm, hogy akkor be kell vennem az előzőt is, viszont utána napokig nagyon bő, tojásfehérje-szerű folyásom volt, teljesen olyan érzés volt, mintha épp megjött volna, szó szerint folyt ki belőlem (elnézést, hogy ennyire körbeírom, de szerintem lényeges). Kedden és tegnap este is együtt voltunk a párommal, nem védekeztünk. Mennyi esély van a teherbeesésre? Mert elvileg a tájékoztató szerint ilyenkor 7 napig másképp is kellene védekezni, de hát mi nem tettük meg, páromnak nem is szóltam róla. Van esély rá szerintetek, hogy ez a bő folyás meg ilyesmi, az a petetéréstől lehetett, és esetleg meg is tudott termékenyülni? Igazából nem lenne probléma a baba, én 22 éves vagyok, párom 24, mindketten dolgozunk, ő nagyon jól is keres, semmi gond nem lenne, de hát azért nem így lenne ennek a rendje. :)


Nem kérek leszólásokat, tudom, hogy óvszer kellett volna, de eszembe se jutott, meg úgy gondoltam, ez az egy szem csak nem okoz ekkora problémát. Csak aztán elkezdtem gondolkozni, utánaolvasni, és nem tudom...köszönöm annak, aki válaszol nekem. :)


2012. jún. 16. 14:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Minimális esély van rá, de amikor én jártam így (többször is elfelejtettem bevenni) sosem lett belőle probléma.
2012. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!