Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Befojásolhatja e a teherbeesés...

Befojásolhatja e a teherbeesést, ha éppen meg vagyok fázval?

Figyelt kérdés
Gyógyszerrel vagy nélküle hogyan hat a teherbeesésre? köszönöm a válaszokat

2012. jún. 17. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem még decemberben ultrahangon követték a peteérésemet, és akkor lettem beteg, amikor peteérés körül voltam!!

Én gyógyszert nem mertem bevenni(mondjuk nem is voltam lázas), csak teáztam(citrom+méz), nehogy hátráltassam a folyamatot!! Meg szedtem c-vitamint és multivitamint.

És abban a hónapban jött össze a babánk!

Ezzel azt akarom írni, hogy a gyógyszer igen, a megfázás nem befolyásolja a teherbeesést! A gyógyszernél is attól függ, mit szedsz/szednél! Max Algopyrin, ha lázas vagy(37,9 még nem az)!

2012. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! most nem szedek orvosságot,csak C vitamint.de sajnos elég könnyen megfázok. gratulálok,h nektek összejött! előre is jó babázást!!!
2012. jún. 17. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a peteérés előtt 2 nappal még lázasan feküdtem. Kalmopirint vettem be. Nekünk is sikerült. 24 hkm
2012. jún. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én homeopatiával és pihenéssel, + teákkal gyógyulok ilyenkor. Én is nagyon könnyen leszek náthás! Ilyenkor nem tudsz mást csinálni, mint próbálod megelőzni a dolgot. Mindíg öltözz úgy hohy ne adj esélyt a náthának, illetve nálam az a megfigyelés vált be, hogy ha elkezdek fázni és nem teszek ellene, akkor másnap mindíg beteg leszek. De ez az első jel. Olyankor felöltözöm, azon az éjszakán is vastag pizsiben alszom. Így másnap semmi. Ill. a rengeteg vitemin is bevált, amit szedek.
2012. jún. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.örülök ha nektek sikerült!
2012. jún. 25. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!