Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki menzeszelt és...

Van olyan, aki menzeszelt és terhes volt?

Figyelt kérdés
és ha igen, akkor különbözött a vérzés színe,mennyisége,vagy ugyanolyan volt, mint máskor,mert nekem megjött,de még szurkál mindig a petefészkem nagyon!
2009. júl. 6. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen a két fiammal megvolt,a kisebbikkel végig,sajnos!De a menzi inkább csak maszatoló jellegű,pirosas,barnás,rózsaszines és volt,hogy 1 hétig is tartott.Orvosi vizsgálatok után pedig mindig rendesen véreztem,nem tudom mitől.Nagyon ritka az ilyen eset,mint az enyém,a dokim se értette.A két nagyobbikkal semmi gondom se volt,amint terhes lettem nem is jött meg,ők lányok.

Ha neked megjött,mikor elmúlik csinálj egy tesztet,az a bizti!

Jó egészséget!

2009. júl. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!Igen,mert mensi előtt egy héttel már görcsöltem,amit nem szoktam, és most megjött,de ugyanúgy szúrkál a hasam!furcsa...
2009. júl. 6. 09:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem is az eslő terhességemnél megjött .de csak 3 napig tartott,amikor elmúlt olyan fura érzésem volt és csináltam egy tesztet és az pozitív lett!:D
2009. júl. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4 hónapig jött meg az ikrek mellett.Kevesebb volt,de a színe,szaga nem változott.
2009. júl. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert én most vagyok a második napon,de ugyanolyan,bár inkább sötétebb,mint szokott lenni,de mennyiségre ugyanolyan!lehet ki kell várnom a végét,hogy meddig fog tartani,mert általában 6 napig szokott nekem!Ha rövidebb lesz,akkor tesztelek!:)
2009. júl. 6. 10:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes.....
2009. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ugyanannyi mint szokott lenni akkor nem hiszem,hogy ott baba van,nekem is megvolt a baba mellett,de az inkább maszatolás volt,nem rendes menszesz!
2009. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!