Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet ezt elviselni?

Hogyan lehet ezt elviselni?

Figyelt kérdés
Most vagyok túl a második sikertelen lombikon.Nagyon kiborultam.
2009. júl. 6. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nehezen,nagyon nehezen.Nagyon sajnálom,tudom mit érzel.Kitartás van még esély.Soha ne add fel,de talán pihentessétek egy kicsit a dolgot.
2009. júl. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom :(( szerintem pihenj... tényleg. valószínűleg pokoli fáradt vagy érzelmileg és erre még rátesznek a hormonok is. nekem annak idején, amikor nagyon fájt a szívem, mindig segített egy jó alvás. és kapcsold ki a kérdést. teljesen. csak szeressétek egymást... lehet, hogy a párod is kiborult, csak nem mutatja. beszélgessetek, menjetek randizni, kezdjétek előröl az együtt járást. nekem nagyon sokat segítettek az elmúlt hónapban az ilyen programok :)


mi az oka, hogy lombik kell?

2009. júl. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Veled érzek, igaz nekem nem volt lombik beültetésem,"csak" 3 évig vártunk a babára és amikor végre sikerült az 5. hónapban elvetéltem. Most ismét próbálkozunk , egyenlőre sikertelenül, már kisírom a szemeimet amikor megjön. Van egy barátnőm, neki is sikertelen volt az első 3 lombik, teljesen elkeseredett és úgy döntöttek hogy várnak a következővel. Belevetették magukat az életbe, eljártak kirándulni , nyaralni, ahová lehetőségük volt és amikor elmentek a következő beültetésre az orvos meglepetten kiáltott fel hogy nincs szükség semmire, ugyanis úton van a baba. Próbáljatok kicsit lazítani, tudom hogy nehéz( én sem nagyon tudok)lehet, hogy csak ennyi kell. A legjobbakat kívánom!
2009. júl. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A férjemnek kevés az életképes spermája.Nem nagyon tudok várni, nagyon szeretnék már egy kisbabát.
2009. júl. 6. 10:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos hogy lombik kell?Megállapítottak valamit,vagy "csak" simán nem jön a baba?Nekünk nem lett baba 5 évig,mi is belekezdtünk ezekbe a dolgokba,bár nálunk egyértelműen semmi gondot nem találtak,csak nem jött a baba.Aztán ott tartottunk,hogy saját hasba adott injekciókkal próbálkoztunk,és mondták,ha 6 hónapi ilyen kúra után nincs baba,akkor lombikkal próbálkozunk.3 hónap után még semmi eredmény,és mivel én kicsit belefáradtam már,azt mondtam,hogy befejezztük,leállunk,nincs értelme.És láss csodát,még 1x megjött,de a következő hónapban már nem.Nem is gondoltunk arra,hogy megbabásodjak,mert már magamban feladtam a reményt,és bejött magától,spontán,és egy gyönyörű egészséges fiam van már lassan 3 éve:))Soha ne add fel a reményt,csak ne ezzel foglalkozz,és majd jön a baba,ha jönnie kell:)))Sok sikert!

2009. júl. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem ha egy kicsit szüneteltek, még az is lehet, hogy a kevésből egy életképes kiskatona elér a célig :))

hajrá!

2009. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden tiszteletem azoké, akik nem adják fel!
2009. júl. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem szabad feladni!Úgy kell felfogni,hogy majd a következő lehetőségnél sikerülni fog!

Amit talán tanácsolni tudok az,hogy szedjetek e-vitamint,főleg a párod mert az segíti a sejtek képződését,na már most a hímivarsejt is sejt!:)

Sok sikert a következőhöz!

Szorítok!

2009. júl. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!