Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megint meg fog jönni! Ez a...

Megint meg fog jönni! Ez a 15. hónap, és megint sikertelen! Ezt, hogy lehet elviselni? Lesz valaha gyerekem?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok a férjem 33, nincs már olyan sok "időnk"! Már járunk orvoshoz, de olyan lassan halad minden. 3 nap múlva jön meg, de már legalább túl lennék rajta, de hogy még erre is mindig várni kell, mikor tudom, hogy úgysem sikerült. A görbém: [link]

Gondoltam ezt is abbahagyom, de majdnem mindegy, mert mindig érzem az ovut, úgyhogy úgyis az járna az eszemben.

Bocs, a kifakadásért, de elegem van!


2009. nov. 16. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A hőd egyre magasabbra kúszik, ami jó jel. de túl korán teszteltél, 9 dpo-nál csak a túl korán, a petevezetőben beágyazódott méhenkívüli babáknál lesz pozitív a teszt.


Megértelek, nem kell bocsánatot kérned.


32/L

2009. nov. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást és, hogy megértesz. Nem a teszt miatt gondolom, hogy nem sikerült, hanem, mert megy le a hőm, mindig így van mielőtt megjön. Persze azt nem tudom, milyen, ha nem jön meg! :)
2009. nov. 16. 12:03
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia ! Megértelek ! Nekem is elegem van tobb mint 1,5 éve rajta vagyunk a projekten sikertelenul igaz most azt várom hogy megjojjon ugyanis nehogy jó legyen baktériumot találtak nálam így antibiotikumot kellett szednem. Ebbe a hónapba bezzeg késik pedig soha nem szokott! Úgy elég az egészbol ahogy van. Aki meg nem akarja persze teherbe esik már attól is ha ránéznek és kórság baja sincs a baktériumjaival. Ki tudja lehet-e még valaha gyerekem. Persze nem szabad rágorcsolni be lehet vetni bizonyos praktikákat de nap-nap után egyre nehezebb. És ha pont azon a bizonyos napon nem sikerul már az a hónap is esélytelen és így nem hetek hanem hosszú hónapok telnek el. Az az állandó bizonytalanság a legrosszabb.
2009. nov. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Orvosnál voltál már, mert nem jön össze?

Igen, aki nem akar az könnyen teherbe esik.

2 hete szült két barátnőm is, ők akarták persze, mindkettőnek elsőre sikerült, később kezdtek próbálkozni és előbb szülnek, mint én! Nem vagyok irigy rájuk, örülök neki, meg aranyosak a babák, csak a sorsot érzem pofátlannak!

2009. nov. 16. 12:13
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát átérzem a helyzeted.Én 28 voltam,a férjem pedig 34 mikor próbálkozni kezdtünk.1 év után mentem dokihoz,érdekes módon nem vizsgálgatott,annak ellenére, hogy volt peteérésem clostyval indítottunk.Természetesen hőt mértem, a világ teáját megittam,és mindenféle teherbeesést könnyítő bogyóját beszedtem az egy év alatt.Láss csodát a closty segített és a második hónapban terhes lettem.Tudom könnyű mondani,de türelem.Nekem is mondhattak bármit,mikor megjött a sírás kerülgetett.Lesz babátok nektek is,lásd a mi példánkat.

Sok sikert és kitartást!

38 hetes kismami

2009. nov. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Na, ezt a kérdést akár én is írhattam volna. Én is ugyanígy vagyok, ugyanígy érzek, ugyanez van a környezetembe. Segíteni nem tudok, de bíztatlak, az nekem is jól esik sokszor (igaz, a környezetemről nem nagyon beszélek erről, mert utálom a sajnálkozást)
2009. nov. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szomorú dolog,de sajnos nem vagy ezzel egyedül. Mi 13 hónapja próbálkozunk hiába. Kezdem feladni...
2009. nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom.Reménykedtem hogy nem fog megjönni,de sajnos megjött.A következő lépés az átjárhatósági lesz pedig reménykedtem hogy megúszom.Mi is már 1.5 éve probálkozunk.Fel a fejjel lányok.
2009. nov. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne add fel,hisz a 11.dpo-nál tartasz.Persze,hogy negatív a teszted.Én drukkolok,még ebből lehet akár baba is!
2009. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hihetetlen hányan járunk ugyan abban a cipőben. Már nekünk is a hátunk mögött van rengeteg nőgyógy, urulógus, endokrinológus vizsgálat, 1 műtét, 3 hónap closys stimuláció, rengeteg féle-fajta tea, vitamin, gynex csepp és persze 15 hónap.

Minden rendben...és mégsem.

2009. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!