Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik rég óta várnak babár...

Akik rég óta várnak babár hogyan tudják elviselni, hogy a környezetükben terhesek és kisbabák vannak?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon szívfájdító.

Annyira vágyom már egy kicsira, a környezetemben mindenkinek sikerül, nekünk pedig csak a vágyakozás marad.


köszi


2010. ápr. 18. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nagyon nehez,foleg amikor a csaladban van es a kezembe foghatom! de imadom oket akkor is ha nem az enyem

de en arra gondolok hogy nekem is lessz nem pedig arra hogy de kar hogy nem az enyem

igy konnyebb

2010. ápr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Engem sosem zavart, sőt imádtam kismamák közelébe lenni, beszélgetni, babázni.

Nekem egyszer volt nagyon rossz, amikor pozit teszteltem, már 6 hetes voltam, de a doki nem látott semmit méhen belül, így kórházba küldött egy jobb ultrahangra, mert felmerült a méhen kívüli terhesség gyanúja. A váró tele volt kismamikkal, akik UH-ra jöttek. Na akkor majdnem elsírtam magam. Hála istennek nem volt méhen kívüli, csak felszívodott a petezsák. De azóta újra sikerült teherbeesni, 33 hetes kismama vagyok.

Sok sikert ne adjátok fel!

2010. ápr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elég rossz. Én is pozitív vagyok, örülök a rokon, barátnő, stb. örömének, de az jobban megvisel, ha idegenek (távoli ismerősök) terhességét hallom. Tudom róluk, hogy csak nemrég házasodtak, nem is próbálkoztak sokáig, mi meg már 2 éve, és hiába nincs bajunk, elfog a kétségbeesés, hogy NEKÜNK MIKOR LESZ??? Mindenünk megvan, már csak ez hiányzik a boldogságunkhoz. 27 leszek, férjem 32, pont ideje lenne, anno úgy képzeltem, ilyenkor már babázunk, és nem szeretnék "idős" anyuka lenni.

De aztán felülkerekedek rajta, a férjem megvigasztalgat, hogy majd lesz nekünk is, de mégis rossz néha...

2010. ápr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem az egyik barátnőm 26 hetes,pont szemben lakunk egymással.A másik kb. 2 hónapja vetette el a negyedik babát.

Hát,nem viselem túl jó.Állandóan a "miért nem sikerül nekem" kérdésre kutatom a választ.

Nehéz,nagyon nehéz.2 éve nem sikerül.

2010. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nehezen, de a remény, hogy nekünk is összejöhet, erőt ad. :)
2010. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi lányok

FEL A FEJJEL!

2010. ápr. 18. 21:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem már az összes barátnőm babázik... Ebből kettőnek elsőre összejött a baba. Pont ma is voltunk látogatni... És 1-2 hét múlva megint születik egy baba. Én nagyon örülök a boldogságuknak, de legbelül egy kicsit fáj, hogy: nekünk miért nem sikerül? :-(
2010. ápr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Leírhatatlanul nehezen. Leginkább az a nehéz, hogy el kell rejtenem az érzéseim. Mi már majdnem két és fél éve várunk a Picinkre, ráadásul meddőségi kezelésre is járunk, peteérés hiánya és összeférhetetlenség miatt, így még nehezebb. Több sikertelen inszemen vagyunk túl, és úgy tűnik természetes úton esélyem sincs teherbeesni.

A családomban mindenki korán és könnyen szült, 20-22 évesen, én meg már 31 leszek...

Tiszta szívemből kívánom, hogy minél hamarabb teljesüljön a vágyatok.

2010. ápr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Természetesen örülök más boldogságának de néha nagyon megvisel.Tegnapelőtt is a barátnőm rokonának 2 hós a babája és felvehettem jajj majd elolvadtam,ilyenkor vérzik a szívem belül és Én is azt kérdezgetem,hogy nekünk miért nem jön össze a baba?????már több mint 2 éve és most még szüneteltetnünk is kell egy darabig munkahelyváltás miatt...hát ezt most eléggé nehezen viselem:((
2010. ápr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyönyörlödöm bennük, főleg ha egy barátról van szó. De most nehéz helyzet előtt állok. A sógornőm tavaly kitalálta, hogy terhes akar lenni, és csak úgy elsőre az is lett. Mi már ekkor 2 éve kínlódtunk a férjemmel. Mostanra napjai vannak a szülésig, és mi a férjemmel az ő szüleiknél lakunk. Mindennap hallgatom hogy "jaj mikor lesz már meg a kis unokánk, és ha majd jönnek,stb" borzasztóan félek, sajnos nem tudom meddig bírok fapofát vágni. Örülök neki, hogy nekik is lesz, és hogy könnyen sikerült, de nem elég, hogy nekünk nem jön össze, még stresszelnek is. Ezáltan még nehezebb, hogy mindennap hallom. Kemény!
2010. ápr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!