Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Le vagyok törve. Megint...

Le vagyok törve. Megint megjött. Hogy lehet ezt elviselni? Mit ajánlotok, hogy ne gondoljak annyit erre az egészre? Úgy érzem, hogy soha nem fog összejönni.

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom, nagyon nehéz. Három évig csináltam, mire összejött a babánk. Eleinte hőmérőzés, hüvelyváladék nézés stb. Később doki, hsg, gyógyszerek. Már lemondtunk róla, belefáradtunk, mikor babás lettem. El sem akartam hinni, pedig minden reggel hánytam. Még dokihoz is csak akkor mentem, amikor másodszor is kimaradt a mesim. de hidd el, érdemes várni!! A lányom már 15 éves, imádom.
2009. júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Durvának fog tűnni, de lehet hogy egy drasztikus módszer segít: nézd meg a Match Point című filmet, és rájössz, hogy mennyire fontos, hogy ne görcsölj, és úgy foglalkozz a férjeddel, mint Férfivel.
2009. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Valami időtöltést tudnátok,ami elterelné a figyelmemet?Mondjuk egy 1000 db-os puzzle?
2009. júl. 26. 13:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnos nekem is megjött ma. Nagyon nehéz nem ezzel foglalkozni. Mindig eldöntöm a mensikor, hogy mostmár nem érdekel, és másra fogok koncentrálni. Májustól elkezdtem tanulni. Reméltem , hogy leköti a figyelmemet. A nemvárt mensi előtt 1 héttel viszont szinte semmi másra nem tudok figyelni. Szóval nem könnyű. Pedig tényleg megpróbálom elterelni a figyelmem. Talán mahd most sikerül. Te is kipróbálhatod a tanulást (pl nyelvek) vagy valami mozgást. Szerintem most én is el kezdek megint aktívan biciklizni, vagy a barátnőmmel thai chizni. Muszáj továbblépni! Sok sikert!
2009. júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Nálam is uyganez van.1 héttel a nemvárt előtt már alig birok magammal.Most én is elkezdek tornázni,hátha sikerül igy fogyni....
2009. júl. 26. 16:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Kitartás!Nekünk fél éve nem jön a baba, mindkettőnkkel minden rendben.Tudom milyen nehéz,én fél évig minden jelt lestem, volt, hogy 1 hetet késett...és aztán jött a csalódás.Ez az első hónap, hogy nem figyelek semmit, csak annyit, hogy peteérés körül mindenképpen legyünk együtt.A férjem mondta, mikor megkérdeztem tőle, hogy ő nem viseli-e nehezen, hogy nem jön a baba:Ha megjött, megjött, addig legalább ketten vagyunk egymásnak.Próbálok erre gondolni, lefoglalni magam.Munka, pihenés, barátok...Jönni fog a pici hidd el.
2009. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2009. júl. 26. 18:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első válaszoló vagyok. Nézegettem a régi megválaszolt kérdéseimet és megakadtam a kérdéseden. Sikerült már összehoznotok a bébit?? Kíváncsi vagyok, hogy mi lett Veled-Veletek egy év alatt...

Üdv.Kata

2010. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!