Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar 7 honapja probalkozunk a...

Mar 7 honapja probalkozunk a babaval. Elmeletileg ma van a peteeresem. Mennyi esely van ra, hogy ma sikeruljon?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnenk mar egy babat,es remelem mar nem varat tul sokat.Minden masodik nap probalkozunk,es ma kell legyen a peteeresem. Valyon sikerulhet???
2012. jún. 20. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a peteérés nem mindig elég!

De azért nyilván van esély! 50-50%!

Drukkolok!

De ha egyet megengedsz: vajon!:)

2012. jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok! Koszi!
2012. jún. 20. 09:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt honnan tudod, hogy ma van peteérésed? A ciklusaid hosszából csak tippelni tudsz.

Én tanácsolom, használj PG53 és/vagy LH tesztet és mérd a hődet. Ezzel biztosra meg tudod állapítani, hogy mikor van peteérésed. És akkor kell együtt lenni (de nem naponta, inkább 2-3 naponta).

Ilyenkor a legnagyobb az esély.

De szerintem ha nem jön össze 1-2 hónapon belül, menjetek kivizsgálásokra. Én egyből vizsgálatokkal kezdtem és annak ellenére, hogy semmi komolyabb problémát nem találtak (csak vitaminokat kaptunk), így is csak a 6. hónapban jött össze a pozitív teszt. Ami ráadásul pár napra rá el is ment, sajnos.

2012. jún. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha minden feltétel adott, akkor kb. 20% az esély a babára. Sajnos ebbe jobb nem belegondolni...

Ez csak statisztika... :(

K.

2012. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!