Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki 15 vagy...

Van itt olyan aki 15 vagy 16évesen szült? Szüleitek mit szoltak hozzá? és mostanság mivan veletek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

szia,en 15 evesen estem teherbe.most 21 eves a nagy fiam.

soha nem bantam meg hogy megtartottam.szinte egyott nottunk fel.persze nem voltak konnyu evek,a szuleim eleinte sokat segitettek.a masodik fiamat 19 evessen szultem.a legtobb boldosgasagot ok adjak nekem.most 3 gyereket tervezzuk.persze 37 evessen mar nehezebb teherbe esnem mar 7 honapja probalkozunk ,de semmi.

2009. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Szia,


nehézségek lesznek.

Továbbtanulás, munkavállalás.

De nagyon sok segítséget is kapsz, GYES, GYED, stb.

és fizikailag minél hamarabb, annál jobb a gyerekvállalás.

A szülők általában először dühösek, utána meg megőrülnek az unokáért. Az első évek babázásról fognak szólni, utána a fiatal anyukának kell felkötni a gatyáját: otthonteremtés, és munkavállalás egyszerre, fiatalon, viszont utána ezt meghálálja, hogy nagyon fiatalon lesz komoly anyuka, kamasz gyerekkel.

Nézd meg a Szívek szállodáját. ;)

2009. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is 15 évesen szültem, igaz, még "csak" 2 és fél éve.

Épp egy fodrásztanfolyamra gyűjtök, nem adom fel.

Szülőktől kezdetek óta külön élünk hármasban.

A kicsi apja azóta lediplomázott, dolgozik, Domi pedig hamarosan óviba megy.

2009. júl. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!