Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már gyereket akarok mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már gyereket akarok mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és annyi ismerősöm van akiknek most született kistestvérük és annyira édesek , anyukámnak már nem lehet gyereke és csak nagyobb testvérem van ,de szeretnék egy kis gyereket akit szeretgethetek és játszhatok vele , már azon is gondolkoztam,hogy teherbe ejtetem magam és szülök egy kis cuki bébit tudom,hogy baromság , de iszonyatosan imádom a kicsiket !!!!!

2012. jún. 13. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lopj egyet .. Sokkal egyszerűbb és nem kell 9 hónapot várni rá ..
2012. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy kölyökkutyát! Hidd el, azt sem bírnád tartósan.
2012. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nah ez itt a tipikus példa,hogy a lányok is sokszor csak testileg érnek előbb..és nem agyilag...Bocs,tudom ez most csúnya volt.
2012. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hidd el megbánnád. Ha megszületne, az esetek 90%-ában mindent gondolnál róla, csak azt nem , hogy cuki. Talán amíg a kórházban van.

Nagyon sok törődést és foglalkozást igényel, ami jelenti az alapvető ellátáson keresztül a szellemi fejlesztésig mindent. Én sem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz lesz. Nekem már 2 éves lassan a lányom, most pont hisztikorszak van, amitől sokszor tépem a hajam... imádom, meghalnék érte de tényleg nem könnyű na.

Legalább várd meg a 20+-t...

24/N

2012. jún. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy kisbaba addig cuki, amíg másé, és te csak mész meglátogatni amikor épp játszik a kis barbijával. Ha huzamosabb ideig többször fel kéne kelned hozzá éjjel, mert sír, a hátad közepére se kívánnád.
2012. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A gyerekkel rengeteg gond van és egy életre szól.

És gondolj arra hogy az a gyerek felnő és a nyakadon fog lógni hogy nincs pénze háza kocsia 'teszi fel a kérdést mért nincs pénze?? stb. Én szégyen de még mindíg kérek anyámtól pénzt (kölcsön) pedig már 25 vagyok. -Ne akarj még gyereket.

A gyerek nagyon lekötne ilyen fiatalon és később maximum csak idősebb elvált vagy szerencsétlen pasikat találnál magad mellé. Éld ki másba magad. gyereket csinálni nem nehéz csak eltartani nem könnyű.. Én is sokszor vetem anyám szemére hogy miért kell nekem 4x úgy megharcolni mindenért mint másnak. Pedig engem anyám nem is fiatalon szült csak faterom lépett le és mostohaapám volt vagy 3. Most hogy már én is felnőttem rájöttem hogy milyen felelősség egy gyerek. az nem olyan hogy elmúlik. Sok pasi általában menekül a gyerekes nőktől. Sok pasi meg a felelősségtől. A gyerek meg egy életre szól az nem olyan hogy elmúlik. meg szerintem a hormonjaid dolgoznak túl intenzíven ahogy idősödsz. azért lehet ez..

szóval jól lelomboztalak de hidd el ráérsz még vele leélsz még 5x ennyit innentől kezdve.

2012. jún. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kutya jó ötlet.. :)
2012. jún. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
3 kutyám is van imádom őket , tudom,hogy hülyeség ilyen idősen a gyerek csak tényleg imádom a gyerekeket én egy bébiszitter állással is meg lennék elégedve de ahhoz is fiatal vagyok na szép!
2012. jún. 13. 23:09
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Eddig rendesen irtóztam a gyerekektől, most meg nővéremnek meg bátyáméknak is pont egyszerre lesz kisbaba, és én se akarok kimaradni a sorból, annyira rám jött a babázhatnék. De sajnos még korai lenne :S Neked meg pláne. De nem baj az, ha ennyire szereted őket, gyorsan telik az idő, majd lesz neked is :)


18/L

2012. jún. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mást ha 19-20 évesen megkérdezi, hogy szeretne gyereket nem-e korai le hurrogja a többség egy kislány 15 évest meg babusgattok.Még k**vának is fiatal néha ilyenor az anya megpofozhatná de igazán.
2014. jan. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!