Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jartal mar ugy, hogy mas...

Jartal mar ugy, hogy mas markaju tesztet kellett venned, hogy kimutassa a terhesseget?

Figyelt kérdés
Nekem 2-3 napja kesik. A tesztjeim negativak. A Lilly-hez hasonlo martogatos tesztet hasznalok. (Kulfolon elek es itt mas a neve). Es ma olvastam a website-on, hogy sokan irtak rola, hogy nem lett soha pozitiv es vettek egy mas fajtat ami viszont egyertelmuen pozi lett.Jart mar igy valaki a tesztekkel? Nem tuom, hogy mit csinaljak...lehet, hogy veszek valami "dragabbat".
2009. júl. 6. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
én már sokfélét vettem minegyik igazat mondott ezek már elég megbiztatok
2009. júl. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kathrin01 ***** válasza:
Én már jártam így. A medil-lab és Lily kimutatta, a gabriel meg nem. Szóval, ha pozitív érdemes egy másik márkát is kipróbálni.
2009. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!