Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PÉ után hányadik napon lehet...

PÉ után hányadik napon lehet tesztelni, hogy biztosan kimutassa a terhességet? Most vok tüszőrepedés után a 10. napon!

Figyelt kérdés
Tudom azt fogjátok írni, hogy várjam meg a nem vártat, de én türelmetlen tipus vok. Csak jövőhét szombatra nem várom......Van közöttetek olyan kismama, aki nem várta meg a mensit?
2009. szept. 18. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Pé után a 12. napra elvileg befejeződik a beágyazódás (ha sikerült a megtermékenyítés)Ez után már lehetséges, hogy kimutatja egy érzékenyebb teszt a babát. Ha viszont biztosra akarsz menni, akkor tényleg várd meg a nemvárt napját, és utána tesztelj. De valakinek még ekkor sem mutatja ki... Nem véletlenül szokták mondani, hogy várd meg még késik. Persze vannak olyan esetek, amikor a nemvárt előtt már pár nappal pozitív lesz a teszt, de ez a ritkább. Nekem a pé után 12. napon kimutatta, de nagyon-nagyon halványan. Még utána csináltam 2 és 4 nap múlva is tesztet, hogy megbizonyosodjak.
2009. szept. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Clearblue már a nem várt előtt három nappal kimutatta a babát! Most 8 hónapos a gyönyörűségem!

Szerintem csütörtökön már tesztelhetsz, de ne olcsó tesztekkel, hanem pl. a Clearblue-val. DM-ben 1400 körül van az ára!

Nagyon szorítok! Majd írj, hogy mi volt!!! :)

2009. szept. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi csajok a választ! :) Jövőhéten megírom, hogy mi lett a teszt eredméyne, veszek Clearblue-t. :)
2009. szept. 18. 17:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek GRATULÁLOK a babához! :)
2009. szept. 18. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:

A második vagyok, köszi! :)

Akkor majd írj, nagyon szorítok és várom az infókat! :D

2009. szept. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!