Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor próbálkozzunk? Halvány...

Mikor próbálkozzunk? Halvány a ovu tesztem. (alig van különbség a két vonal között)

Figyelt kérdés
28 naposak a menseseim,28.-án jött meg és 5 napig tartott.Vasárnap a hőm 2 tizedet esett,utána felment 36.5-re(ez az alap hőm).Ma kíváncsiságból teszteltem és halvány pozitív lett,viszont a ciklus.hu-n 11.-én lenne ovulációm.Addig a teszt csíknak erősödnie kell,igaz?Utána,amikor nincs teszt csík,akkor jó?A következő tesztet mikor csináljam,holnap után?
2009. júl. 6. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ovutesztben nincs tapasztalatom, de ciklus-hu-ban igen. Nem szentírás, amit mond, csak statisztika: nagyjából belövi, hogy mikor kellene megjönnie legközelebb, és abból levon 14 napot, ezt jelöli be ovulációként. De a tested nem atomóra. Én pl rendszeresen két nappal később ovulálok, mint ahová a ciklus.hu behúzza.
2009. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de nekem valami nem tiszta. Az ovu teszt akkor pozitív, ha egyforma a két vonal, azaz ha alig van különbség, az jó. Viszont akkor nem lehet halvány pozitív...
2009. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A halvány vonal az még negativ.Várni kell amikor a második csik is olyan erösen látszik.Ha ez at elsö lh tesztes honapod akkor érthetö hogy még nem ismered fel a külömbséget.Használd a tesztet és majd rájösz a müködésére.Pisilj böven egy kis tálkába és abbol vedd ki a megfelelö mennyiséget,és mindig abban az idöben este 6-8 ora között a legmegfelöbb idöpont.
2009. júl. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszi a válaszokat!Igen,először használtam ovu tesztet,sajna nincsen hasonlítási alapom.Majd kitapasztalom.Csak nagyon kis különbséggel volt világosabb a teszt csík,ezért írtam,hogy halvány"pozitív".Számomra sem volt teljesen egyértelmű:s De már tudom,hogy igazából,negatív eredményt kaptam...8-kor csináltam meg(este).Szerintetek ma is csináljak,vagy csak holnap?Köszi!
2009. júl. 7. 07:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok: szerintem ne a ciklus.hu-ból indulj ki. A teszt útmutatóján rajta van, hogy átlag hány napos ciklusnál hányadik napon kell kezdeni a tesztelést. Neked a 28 napos ciklusaidnál szerintem a 11-12. nap előtt nincs értelme, mert nem lenne elég egy doboz ovu teszt, és az jó drága mulatság.
2009. júl. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!