Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a görbe idáig...

Szerintetek ez a görbe idáig normális?

Figyelt kérdés

Most kezdtem vezetni, szóval nem vagyok valami rutinos, de nekem ez valahogy nem tetszik.


[link]


2012. jún. 24. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs vele semmi extra gond, de ha egyszer 3-kor, egyszer 5-kor, egyszer 7-kor, közte meg 6.30-kor méred a hődet, akkor nem fogsz pontosan értékelhető eredményt kapni. Próbáld legalább nagyjából egy időben mérni:)


Pár nap múlva kiderül az is, hogy az esés-emelkedés a 13-14. napodon pé volt-e. Ha igen, akkor összejöhet akár most is:)

2012. jún. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igyekszem kb. egy időben, csak elég hülye munkarendem van... Bár én nem látok számottevő ugrásokat ott, ahol különbözik az időpont.

Még egy kérdés... Teázom, most kezdjem el a palástfüvet, vagy várjam meg, míg kiderül, hogy biztos ez volt-e az ovum? Bocsi, ha értetlennek tűnök, csak most kezdtem el ezeket :)

2012. jún. 24. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem nyugottan elkezdheted inni a palástfűvet azzal nem árthatsz :) mikor nekem leesett a hőm akkor még megittam egy bögre cickafarkfűvet és egy bögre palástfűvet utána meg csak palástfűvet :)
2012. jún. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagy probléma nincs a görbéddel,viszont elég alacsony a hőd,ami utalhat pajzsmirigy problémára!Nem hiszem hogy az időpontok miatt ilyen a görbéd,mert láthatóan 3kor is olyan alacsony a hőd mint 7kor!De tényleg célszerű viszonylag egy időben mérni!

A teák nem ártanak,próbáld ki,hátha segít!De azért beszélj egy dokival,mert mi jobb híján is csak tippelgetünk!

2012. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!