Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 hetes kismama vagyok.3szor...

10 hetes kismama vagyok.3szor voltam már nőgyógyásznál, mindegyik alkalommal csinált uh-ot, és azt mondta, hogy minden rendben van. hétfőn kell mennem genetikai uh-ra, és nagyon izgulok, nehogy itt azt mondják h valami baj van a babával?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 29. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
teljesen természetes hogy végig izgulod a terhességed,én is féltem ettöl...:).de ne aggodj,mert a véGén az àrt a picinek:).na joo nem,de ne félj.a doki nem hülye,lätnä ha van valami...csak teljesen normàlis dolog hogy elküld genetikai ultrahangra,mindenkinek kötelezö elmennie ugy tudom.és a mäsik,tàn jo is hogy aggodsz,hisz ezért leszel jo kismama:),és ne feledd...egy anyuka akkor jo anya ha mindig jobb akar lenni sajät magänäl,és mindig keresi a dolgokat mitöl lehetne jobb anya ha mär megvan a picinyed...akik azt mondjäk magukrol hogy "én jo anya vagyok...tudom" na ezen kelll röhögni,éS tényleg igy van,csak godnolj bele.:).puszi és jo babavàRàst!!!nekem a kisfiam most 6 honapos,éppen holnap:).pusziiii
2008. ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a bátorítást, nagyon jól esett.
2008. ápr. 30. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!