Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26+3 hetes kismama vagyok. A...

26+3 hetes kismama vagyok. A nőgyógyásznál a vizsgálat után, mikor vettem föl a csizmámat, ugy emlékszem ülve teljesen előre hajoltam a combomra mig a cippzárakat felhúztam. Ha igy öösszenyomtam a pocakom, megnyomódhatott a babám?

Figyelt kérdés
Bocs a buta kérdésért,de sietni kellett,és nem emlékszem hogy vettem föl.Amúgy mindig fölrakom a lábam az ellenkező térdemre,úgy veszem föl és kötöm be a cipőket,nehogy összenyomjam a babát...
2010. jan. 22. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok kismama, akinek kis korkülönbséggel születnek a gyerekei, tudna mesélni arról, hogy mi minden történt a hasával, amíg várta, mert a nagy tesó érdekes dolgokat tud művelni... Ehhez képest egy előre hajlás nem nagy ügy. Össze van rakva, ne aggódj, és a vizet nem lehet összenyomni, mint tanultuk fizikából... :o)

Jó babavárást!

2010. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, az ég egy adta világon semmi baja nem lesz a babának! nem vagyunk himestojások:) én 24hetes vagyok, és mindig lehajolok cipőt kötni stb. ha nem fáj, görcsöl a hasad,vagy vérzel akkor semmi baj. de ehhez sokkal több kéne. jol be van a kis lurkó oda csomagolva:D
2010. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy válaszoló írta egy másik kérdésre nagyon jól: képzeld el, hogy egy vízzel telt lufiban úszkál egy halacska, és próbáld meg összenyomni annyira a lufit, hogy megnyomhasd a halat. Nem fog sikerülni:) Hasonlóan védi a magzatburok és a magzatvíz a babádat is, úgyhogy ne aggódj.
2010. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
:)) a halacskás példát én írtam, de tényleg így a legegyszerűbb elképzelni. nyugi, a babát nem tudod megnyomni!
2010. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szereintetek az sem árthat a "halacskás elv" alapján ha a nagytesó aki 1,5 éves ráugrik anya hasára.. nem volt kellemes, de semi gond..
2010. jan. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22:10 es voltam elfelejtettem kérdőjelet tenni :)) no meg mosoly jelet.. :)
2010. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem árt! Nekem, mikor a 3. babát vártam volt egy 5 éves és egy 2 éves gyerkőcöm..nem tudtam őket nem emelgetni néha, nem tudtam kivédeni, hogy néha ne rúgjanak, üssenek meg néha.. A fiam kis vadócként megesett, hogy ráugrott a hasamra. A tesónak nem volt semmi baja..időre is született, makk egészségesen...
2010. jan. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!