Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap van a nemvárt napja....

Holnap van a nemvárt napja. Tegnap este amikor szeretkeztünk a férjemmel nagyon szűk voltam, amikor betette egy picit fájt. Aktus közben nem volt semmi gond, de miután végeztünk mensi szerű fájásaim voltak (azóta semmi jele mensinek) Babától lehet?

Figyelt kérdés
mindig szokott fájni a hasam,derekam duzzad a cicim de most semmi.)
2012. jún. 26. 15:40
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
71%

Ha tegnap együtt voltatok, és azóta nem jött meg, akkor könnyen lehet, hogy baba fejlődik, növekszik a pocidban. Nekem legalábbis mikor nemvárt előtt 1-2 nappal együtt voltunk, akkor másnap folyamán megjött. Csak amikor már ott fejlődött a picikénk, akkor nem :)

Szurkolok, hogy tényleg baba legyen! Aztán majd írd meg mi a helyzet...

2012. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Húú picit meg vagyok ilyedve mert nem számítottunk rá.(bár lehetséges :D)akkor holnap délután vagy holnap után reggel tesztelek egyet.(régen volt hogy kimaradt,vagy késett pár napot de meg sem fordult a fejemben a baba.DE MOST IGEN!Köldököm körül picit fura érzéseim vannak.
2012. jún. 26. 15:49
 3/38 anonim ***** válasza:
71%

Inkább első pisiből tesztelj, az még ilyenkor erősebb!!

Én is szorítok! :)

32hkm

2012. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 demis ***** válasza:
71%
Kedves kérdező! Neked mindig napra pontosan jön meg? Mert én is hasonló szituban vagyok, mint Te. Mi is tegnap együtt voltunk, a mensim előtt vagyok, és még nekem sincs semmi. (holnap-holnap utánra nem várom)
2012. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
de nektek is fájt?vagy csak utána görcsöltetek?vagy nem is fájt semmitek?nem volt valami amit furáltatok?
2012. jún. 26. 16:46
 6/38 demis ***** válasza:
Nekem nem volt semmi szokatlan dolog, nem fájt semmim. Ma délelőtt meg délután kicsit fájdogált a hasam, mintha meg akarna jönni, de aztán elmúlt. És ilyen testápoló szerű folyásom van...
2012. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
nekem is olyasmi a folyásom.csak mondom elég szűk voltam(ami nem jellemző rám)picit fájt,meg utána a hasam is kezdett fájdogálni,de hamar elmúlt
2012. jún. 26. 16:55
 8/38 demis ***** válasza:
hát pár nap múlva tesztelhetünk! :) Te mikor fogsz?
2012. jún. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 demis ***** válasza:
és mióta próbálkoztok?
2012. jún. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
holnap délután vagy holnapután reggel tesztelek.mert nincs itthon tesztem.(nem számítottam rá hogy kelleni fog)
2012. jún. 26. 17:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!