Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után estél teherbe,...

Mennyi idő után estél teherbe, miután nem védekeztetek? Tudatosan számoltátok a napokat, időpontokat, ciklust vagy csak hagytátok, ha megtörténik, megtörténik?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2 hónap, és nem számoltam hogy hol járok a ciklusban.
2012. jún. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2 számolgatós hónap után, a következő nem számolgatósban.:)
2012. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem számolgattunk, viszont kb 2 naponta együtt voltunk. Az első kisfiammal a m2. hónapban, a másodikkal a 3. hónapban teszteltem pozitívat.
2012. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Első két gyerek "becsúszott".


A harmadikra számolgatás, figyelés mellett 1 éve várunk. És sajnos ez a hónap is sikertelen... :(

2012. jún. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mikor eldöntöttük, hogy babát szeretnénk, nem figyeltem semmi ilyesmit, de egyből terhes lettem. Sajna ő nem maradt meg. :( Mondtam, hogy amint lehet, én újra terhes leszek, letelt a 6 hét, doki mindent rendben talált, lehetett újra próbálkozni. Egyből terhes lettem. Tavaly eldöntöttük, hogy szeretnénk kistesót, de jó lenne ha másik nemű lenne. :) Na, akkor néztem a ciklus.hu-t, hogy mikor legyünk együtt, 3. hónapban sikerült a baba, de ugyanolyan nemű mint az első... :)

Ezek után örülök, hogy fiatal koromban megfelelően védekeztem mindig, mert ha így 30 év körül ilyen pikk-pakk terhes lettem, akkor 20 évesen sem kellett volna sok!

2012. jún. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
fél év
2012. jún. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6 hónap,eszemben sem jutottak az ilyen marhaságok,hogy számolgatás hőmérőzés meg az ovú teszt.Csak szeretkeztünk éppen ahol és amikor jól esett,nem kiszámítható ciklusokkal.

Eszembe sem jutott,hogy parázzak,hogy miért nem jött össze elsőre meg efféle marhaságok...

2012. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Számolgatás nélkül, azonnal:) (gyógyszer elhagyása után)
2012. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2 hónap után, nem számolgattam, hanem csak úgy jött. Tervezett baba volt.
2012. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
nagyon irigylem azokat, akiknek olyan önkontrolljuk van, hogy nem számolgatnak, nem izgulnak! olyan sokáig vártam arra, hogy a párom is ráadja az áldását a családbővítésre, hogy az első próbálkozós hónapra teljesen bekattantam. ez a 3. hónap, mostanra már igyekszem magam kordában tartani, de a ciklus.hu napi szinten való nézegetése, az örökös terhesség-téma olvasgatása nem maradt el. próbálom magam tudatosan nyugtatni, de még így is sokszor elszalad velem a ló...
2012. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!