Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki tud rola, hogy hol...

Valaki tud rola, hogy hol vegeznek Magyarorszagon, uj tipusu ugynevezett Intra Uterin Tubulo Peritonealis Insemination?

Figyelt kérdés
Ez egy uj tipusu eljaras, aminek soran 1ml helyett 10 ml spermium preparatumot fecskendeznek be, kissebb nyomassal a mehnyak osszeszoritas mellett, ezzel megakadalyozva a visszafolyast. A nagymennyisegu spermium eljut a petevezetekekbe igy novelven az esely a megtermekenyulesre. A nyomassal befecskendezett folyadek felszabadithat kisseb letapadsokat igy atjarhatova teve a petevezetekeket. A sikeresegi rata nagyon biztato 30./' -os, ami nem elhanyagolhato a hagyomanyos inszeminacio 16-20./' - aval szemben.
2012. jún. 27. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Róbert Klinikán?
2012. jún. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok:)

Én,mint sima nőgyógyászati beteg járok oda,de mintha hallottam volna múltkor egy kismamától,hogy van vmilyen új eljárás.

2012. jún. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, megprobalom felhivni oket, remelem adnak felvilagositast telefonon keresztul.
2012. jún. 27. 15:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Felhivtam oket , nagyon kedvesek voltak de sajmos meg nem hallottak rola. Azonban kaptam egy e-mail cimet , az osztaly vezeto foorvoset , talan o tud rola tobbet is.
2012. jún. 27. 16:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor másról volt szó biztosan,ne haragudj!

Dr.Fülöp István számát kaptad meg?

Nagyon jó orvos,emberileg és szakmailag is tudom ajánlani,kifejezetten meddőség a szakterülete(én hormonproblémákkal járok hozzá)

2012. jún. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Haragudni?... Ne hulyeskedj, miert haragudnek?. Ellenkezoleg ,koszonom szepen ,hogy probaltal segiteni!,,!! Nagyon aranyos vagy ! Az e-mail cimet adttak meg ,de eleg rossz volt a vonal , nem vagyok benne biztos ,hogy jol ertettem de majd utana nezek valajol a neten. Neked minden jot kivanok !
2012. jún. 27. 17:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt a doktor honlapja:

[link]

Általában csak 3-4 hétre előre van időpont,de ha mondod,hogy sürgős,akkor azonnal fogad.

Minden jót!

2012. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!