Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki szoptatás...

Van itt olyan, aki szoptatás mellett esett teherbe?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyit szoptattatok még? És a ciklusotok hány napos volt?
2009. júl. 8. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
6* naponta, és még nem jött meg előtte egyszer sem 1 éves volt a fiam, a terhesség alatt is végig szoptattam, semmi baja nem lett a picinek
2009. júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én 4-szer, vagy max. ötször szoptatok, már kétszer megjött (11 hós a fiam), és nagyon szeretnénk babát. Remélem, sikerül így is. A ciklusom sajnos hosszú (42 napos volt eddig), de a fiammal is így estem teherbe (szoptatás alatt szedhető tablettát szedtem, még nem állt be azóta rendesen, korábban 30-32 napos volt).
2009. júl. 8. 11:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen volt olyan aki szoptatás alatt lett terhes. Pl nagybátyám felesége. Két tündéri fia van.
2009. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,én 5 hónapja szültem,csak szoptatok,a havim már 3 hónapja vissza is állt a rendes kerékvágásba,most azt várom,hogy megjöjjön,mert már késik pár napja! :)

Remélem nem fog megjönni :)

2009. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az első lányomat 18 hónapig szoptattam és a szülés óta egyáltalán nem volt menstruáciom,pár honapra rá a nőgyogyászomat is megkérdeztem,hogy ez normális dolog-e. Teljesen normális,sőt ilyenkor a nő nem esik teherbe. Na ezt megcáfolnám,mert másfél évig igaz semmi jele nem volt,hogy megjöjjön,de valami furcsát éreztem a hasamba a vizsgálat során derült ki,hogy 4 honapos terhes vagyok. Miután megtudtam én leszoktattam a cicizésről ami elég nehéz volt mert aludni is csak ugy tudott el,de nekem azt mondta az orvos,hogy a szoptatás során méhösszehuzodások léphetnek fel ami vetélést okozhat.
2009. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!