Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha lefeküdtem...

Lehetek terhes, ha lefeküdtem egy fiúval és nem védekeztünk, de nem élvezett belém? (1 hete késik a menstruációm, eléggé aggódok.)

Figyelt kérdés
köszi előre is a válaszokat.
2009. júl. 8. 11:47
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:

Igen lehetsz sőt szerintem az is lettél.Mond csak hány éves vagy hogy nincs annyi eszed hogy normálisan védekezzetek.

Aztán meg mentek abortuszra ész nélkül. Mégis mit hittél a gyereket a gólya hozza. Hát nem. Az előváladék pedig tartalmazhat spermiumokat.

Szóval gratulálok.

2009. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:

Első válaszoló: jó nagy hülyeséget írtál. Egy hete késik neki, mire vegyen be 72 órás tablettát??


Kérdezőnek: vegyél tesztet, hopgy kiderüljön, terhes vagy-e. Mert lehetsz terhes annak ellenére, hogy nem élvezett beléd. Az előváladék is tartalmazhat spermiumokat, amiből egyetlen egy elég, hogy teherbe ejtsen. VÉDEKEZÉS NÉLKÜL NE LEGYEN SZEX!!!


legszívesebben vizsgához meg korhatárhoz kötném a szexuális élet elkezdését, mint a jogsit, mert óborzalom, hogy mennyi felelőtlen tini kezd el d.ugni ész nélkül, felelőtlenül, anélkül, hogy a következményekkel tisztában lenne vagy vállalni tudná érte a felelősséget. És 40.000 magzatot megölnek évente azért, mert minden kisgyereknek kedve támad szexelni, nehogy lemaradjon az osztálytársaitól, mert 14 év felett már ciki szűznek lenni... Katasztrófa.

2009. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
Miért nem teszteltél, ha 1 hete késik???
2009. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
áá,már 1 hónapja.:S aznap még megjött utána.és most kellett volna 1 hete.
2009. júl. 8. 12:26
 15/44 A kérdező kommentje:
hogy érted h félidőben?
2009. júl. 8. 12:27
 16/44 anonim ***** válasza:
És miért nem válaszolsz?Ha van véleményed szeretnénk elolvasni.Vagy mondj valamit.Esetleg ez egy kamu kérdés volt?Amúgy igen lehetsz terhes.Bővebben már az előttem hozzászólók kifejtették.
2009. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
16 vagyok.tudom jol,hogy hülyeséget csináltam,és tanultam az esetből,védekezni fogok mindig! amugy nekem ez volt az első alkalom...
2009. júl. 8. 12:30
 18/44 anonim ***** válasza:
Nem értem, amit írsz, összevissza zagyválsz. Szóval akkor a múlt hónapban közösültetek, utána megjött, azóta nem közösültetek, most meg késik? Szívem, ha így van, akkor kapd elő a biosz tankönyvedet. A közüsplés után megjön, akkor nem lehetsz terhes, ha azóta nem közösültetek, akkor meg ki tudja, miért késik, talán még nem állt be a ciklusod.
2009. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
"hogy érted h félidőben?" A két vérzésed kezdőnapja kötött félúton. A ciklusod a vérzésed első napján kezdődik, innentől számítva a 10-15. napon vagy a legtermékenyebb, ezen belül is többnyire a 14. napon szabadul ki a petesejt, és a 28. napon megint megjön, eddig tart egy ciklus.
2009. júl. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
Az önizalmatok óriási hogy szexeljetek, de semmit sem tudtok róla.
2009. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!