Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha lefeküdtem...

Lehetek terhes, ha lefeküdtem egy fiúval és nem védekeztünk, de nem élvezett belém? (1 hete késik a menstruációm, eléggé aggódok.)

Figyelt kérdés
köszi előre is a válaszokat.
2009. júl. 8. 11:47
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm h elmagyaráztad. igen,mert aznap kellett h megjöjjön és szex után meg is jött.és már beállt a ciklusom,29-30 napra szoktott megjönni...
2009. júl. 8. 12:41
 22/44 A kérdező kommentje:
ja és azóta nem volt semmi!
2009. júl. 8. 12:42
 23/44 anonim ***** válasza:

Akkor nem vagy terhes, csak késik. A te korodban simán előfordul.


MINDIG VÉDEKEZZETEK! ne legyen olyan, hogy gumi nélkül beteszi egy percre. Ha nem húzza fel, nem teheti be. Gumi nélkül nem csak a terhességet kockáztatod, hanem mindenféle fertőzést is.

2009. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
ez biztos? de azér vegyek tesztet a biztonság kedvéért? igazad van,soha többet nem fogok védekezés nélkül.köszönöm a válaszodat.
2009. júl. 8. 12:53
 25/44 anonim ***** válasza:
Szőrnyű mennyi tudatlan tini van. De kérdem én hol vannak a szülők?
2009. júl. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Jaj hagyjuk már ezt a hol vannak a szülők dolgot.Szerited majd a te gyereked akár fiú akár lány lesz vagy/van az orrodra fogja kötni mikor elveszti a szüzességét és baj lehet?Nem hinném.A legtöbben nem.Ha mégis,szerencsés vagy/leszel.Akármilyen bensőséges lehet egy gyerek és szülő között a viszony a többsége akkor sem mondd el ilyet az anyjának,apjának.

Amúgy mert attól hogy megjött még lehet terhes mert van aki menstruál terhesség alatt,de ez igen ritka.Úgyhogy én javasolom hogy tesztelj egyet holnap reggeli vizeletből.

2009. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
jó,köszi.
2009. júl. 8. 13:12
 28/44 anonim ***** válasza:
Írd majd meg hogy mi lett az eredmény.Uccsó voltam.
2009. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy az orromra köti de az én gyerekem tudni fogja mi az a koton vagy egyszerűen iratok ki gyógyszert.

Leülök és normálisan elbeszélgetek vele felvilágosítom.

Ahogy anyám is engem. S láss csodát én se lettem terhes 15 16 évesen. Mert a legtöbb felnőtt nem is beszél ilyesmiről a gyerekeinek. Pedig fontos lenne hogy megelőzzék a bajt.

Egy 16 éves lánynak kedves kérdező pedig gondolom kéne annyi eszének legyen hogy nem fekszik le csak úgy senkivel úgy hogy nem védekeznek normálisan. Aztán meg szaladnak ide kérdezni hogy nem e terhesek.

Hát szép. Ezért van sok abortusz meg 15 éves anya mert nem tudnak semmit vagy ha véletlenül tudnak akkor se fogadják meg a felnőttek tanácsait. Lehet lepontozni vagy beszólni de akkor is ez az igazság.

2009. júl. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
oké,megirom majd.
2009. júl. 8. 13:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!