Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak módszerek, melyek...

Vannak módszerek, melyek segíthetnek a könnyebb teherbeesésen?

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne stresszelj ezen. Akkor szeretkezzetek,önfeledten,amikor jól esik. Ez a legbiztosabb módja,hogy sikerüljön.

A többi "módszer",gyógyszer stb. csak rosszabb.

2012. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztos?
2012. jún. 28. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a párommal előre gondolkodunk. Babatervezés előtt mentünk kivizsgálásokra, nálam találtunk is gondot, ami eleve befolyásolta volna a teherbeesést (PCOS-IR). És legalább tudjuk, hogy amikor tervezzük a picit, orvosi ok nem szól bele, és fogunk tudni lazítani. Szeretünk előre tervezni, és ez ebben is jó döntés volt. Nem mindenki ilyen, tudom. Mi igen. Alapvetően azt javasolják, hogy egy évig védekezés nélkül szeretkezzetek lazán, aztán ha nem sikerül, akkor utána kell járni.
2012. jún. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem árt, ha tisztában vagy a saját ciklusoddal (mikor van pé-d pl.)

illetve terhesvitamint lehet szedni már teherbeesés előtt is.

2012. jún. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 28-án volt pé-m, és 25-én voltunk együtt, előtte viszont egy hétig egyáltalán nem. Szex után ment 1-2 perc gyertyaállás. És most itt a baba. :)
2012. jún. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szintén PCO problémás vagyok.Kaptam rá Provera ,és CLostybegyt tablettát,közben mennem kell kontroll Uh-ra.Szóval nálam van némi komplikáció!DE!Reméljük a legjobbakat! :) MI minden nap megpróbálunk együtt lenni,hamár a gyógyszeres rásegítés megvan akkor nem akarunk lemaradni...Sex után fejjel lefelé közelítek a parketta felé,hogy a popsim az ágy szélén legyen,így segítem a befelé csorgást.Nem túl kényelmes 15 percet szoktam így eltölteni a cél érdekében :)
2012. jún. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nálam még mindig semmi :(
2012. júl. 10. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!