Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan segíthetnék a barátnőmnek?

Hogyan segíthetnék a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve próbálkozik teherbe eséssel, folyamatos orvosi kontroll alatt áll, de semmi. Annyira sajnálom már, főleg, hogy szinte csak én tudom, hogy babát szeretnének, nekem viszont van egy 2 éves kisfiam, aki első próbálkozásra megfogant. Hogyan támogathatnám?
2011. febr. 28. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Adj neki petesejtet...
2011. febr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj te első válaszoló :-) !

Nyílván a petesejt adás akkor jön szóba csak,ha más lehetőségek kudarcot vallottak.

ÉN magam 8 lombikon vagyok túl,ami nekem jót tett azokban az időkben,ha meghallgatott a barátnőm,ha bíztatott

2011. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a barátnőd személyiségétől függ. Ha szeretne róla beszélni, akkor beszéljetek. Ha már elege van, az a jó, ha békénhagyod és megvárod, amíg szól. Te ismered.
2011. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm azzal nyugtatott, hogy ő örülne, ha 3-5 havonta menstruálna, mert nem görcsölne akkor olyan gyakran....na ilyet ne mondj még véletlenül sem, mert én napokig bőgtem és 10 év óta először úgy éreztem, hogy gyűlölöm. Pedig tudom, hogy kétségbeesésében mondta csak, de akkor is nagyon rosszul jött ki. Úgy éreztem, hogy lement egy tini szintjére.


Ha szeretne róla beszélni, akkor hallgasd meg, szerintem ennél többet nem tudsz tenni. Tanácsokat szerintem ne adj, mert bármennyire is jót akarsz, nagyon idegesítőek tudnak lenni a semmilyen tanácsok.

Így utólag tudom, hogy csak jót akart, szégyellem is kicsit magam, de akkor nagyon idegesítő volt. :(

2011. febr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! kedves első... tudod, ha ez lenne az egyetlen megoldás még ezt is megtenném!! akkor egyszerűen "csak" mellette leszek és meghallgatom, amikor csak kell!! remélem, hamarosan pedig együtt örülhetünk a pozitív tesztjének!!
2011. márc. 1. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!