Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges a baba? A egy...

Lehetseges a baba? A egy honapja szedem a fogamzäsgätlot, de most az utolso heten elfelejtettem bevenni kettö tabletätt.

Figyelt kérdés

Közben nem is egyszer voltunk eggyüt a pärommal. Hogy ha mär egy tabletätt 12 oräval kesöbb szedek be. A betegtäjekoztatoban azt olvastam är akkor lehetseges a teherbeeses.



A betegtäjekoztatoban azt olvastam är akkor lehetseges a teherbeeses.


2009. júl. 8. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem annak idején azt mondták,hogy az első hónapban másként is kell védekezni,mert még nem hat teljes mértékben a gyógyszer
2009. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet. az utolsó két napban már nem fog megérni az a szegény petesejt, ami eddig nem érett meg. én annak idején nem védekeztem másképpen az első hónapban, és nem estem teherbe, de én is hallottam már, hogy javasolnak kiegészítő védekezést...
2009. júl. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!