Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy a palástfűtől...

Lehet, hogy a palástfűtől barnázgatok a ciklus második felében?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 09:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Sajnos, most már tuti, hogy nem a baba miatt :((
2009. júl. 9. 09:11
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet én is barnáztam tőle, abba is hagytam azóta semmi
2009. júl. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen? Akkor jól sejtettem. Lehet hogy ma reggel már nem is kellett volna főznöm. A cickafark mehet szerinted, vagy azt is hanyagoljam? Most fogom kezdeni a clostit (ha megjön végre).
2009. júl. 9. 09:23
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem a cickafark meg kitolta a pémet. azt sem iszom azóta. ülőfürdőre viszot tökéletes
2009. júl. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!

mindenkinél más a hatása a teáknak.

Az én esetemben januártól úgy felborult rendszer hogy egy tökéletes görbém sem volt. a hőm minden ov után leesett... szóval peteérésre sem számítottam.holott pontos 29 napos ciklusaim voltak.

aztán nagy nehezen rávettem magam a teákra, bár már fél éve itt ültek a szekrényben. 11 hónapnyi babaprojekt után megittem az elsőt másodikat .. cickafark teát a peteérésig aztán a palástfüvet..

a peteérésem a 19. napra tolódott, de utána nem esett le a hőm és a 30. napon halvény kétcsíkos lett a tesztem. Mivel a 33.napra kellett számolni a nemvárt mikit akkor is teszteltem. erősebb két csíkom lett. A barátnőm ugyanígy járt bár ő nem várt 11 hónapot..


meddőségi kivizsgálásom is volt közben és most kezdte volna a dokim a kezelést.


ha ez nem a tea hatása akkor mi?

Az orvosom nevetett amikor a ciklus elején beszéltem vele arról hogy elkezdem inni a teát .. azt mondta ihatom de ne várjak tőle sokat...és nem hitte el amikor közöltem vele a kétcsíkos tesztet..


szóval azért időt kell hagyni a teáknak még ha most úgy is érzed nem használ.. Én nagyon remélem hogy hasznos számodra a válaszom, és hogy kicsit segítettem abban hogy közelebb kerülj a babaváráshoz!

drukkolok!

2009. júl. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kizárt dolog,hogy a palástfűteától barnázgatsz,de mivel mindenki másképpen reagál a szerekre,elképzelhető!A barnázgatás elégtelen sárgatesthormon-termelődéstől van egyébként.Remélem neked tényleg csak a tea okozta!

2009. júl. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!