Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabát szeretnék elkezdtem...

Kisbabát szeretnék elkezdtem szedni folsavat, B-komplexet, C-vitamint és E-vitamint még szükséges más ahol hogy egészséges legyen és hogy hamarabb sikerüljön?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kerüld a sós ételeket,egyél sok friss zöldséget-gyümit,ne dohányozz,ne stesszelj sokat! Sétálj nagyokat,élvezd az életet amég 'csak' E/2 vagy. Boldog babavárást hamarosan! :)

39h km

2012. júl. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én már 10 hónapja szedem ezeket és semmi.
2012. júl. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ezek a szerek az általános egészségedet javítják, jó, hogy szeded őket, mert felkészíted a szervezeted a terhességre, de ezek nem befolyásolják a teherbeesés valószínűségét. Ahhoz inkább különféle praktikák javasoltak, mint a ciklus figyelése, bizonyos testhelyzetek, és tényleg amint az előttem válaszoló írja, nyugalom, már amennyire ez a mai világban megvalósítható.
2012. júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A férfinál is ugyanilyen fontos:

C, E vitamin, omega3,

no meleg fürdő, szűk nadrág, stresz

igyon sok folyadékot

2012. júl. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
előző vok, a spermák miatt fontos
2012. júl. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szedj E vitamint a méh nyálkahártya vastagításához, jobban be tud ágyazódni a baba, ha összejön :)
2012. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, én is pont ezeket szedem:)bár én úgy tudom, a szervezet felkészítésére rá kell szánni bő fél-1 évet is!Jók a vitaminok, többen írták, hogy kerüld az alkoholt, cigit, stresszt, kávé napi max.2 csésze. Én ezeket szigorúan betartom, próbálok egészségesen étkezni, különféle vitaminokat szedek, hol vas, magnézium, folsav napi 1/2 vagy 1/4 a 3 mg-ból, B-vitamin komplex. És ami szerintem nagyon fontos, TE hordott ki a babát, viszont a párod egészsége ugyanolyan fontos, hiszen belőle is lesz a baba!Ezért én a férjemnek is adok mindent, kerüli a forró fürdőt, szűk alsónadrág, szűk farmer, ne laptopozzon az ölébe, stb...És számold a peteérésed, ha van egyértelmű jeled, akkor az alapján tudni fogod, mikor kell...ha nincs vegyél ovulációs tesztet!Sok sikert mindenkinek:)Nekem is szorítsatok!
2012. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó.Az én férjem semmit nem hajlandó szedni,cigarettázik és kólázik.Én 10 hónapja már vitaminokat szedek és semmi.
2012. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, ezért nagyon sajnállak, komolyan.Pedig én tényleg hiszek abban az elvben, hogy a férfiaknak ugyanolyan komolyan kell venni a gyermekvállalást, mint nekünk nőknek. Nekünk komolyabban, de ameddig a baby megfogan, bizony nekik is!Rengeteget tehet a közös baba egészségéért!Próbál elmondani neki, mennyire fontos ez neked, kis praktikákkal hátha lehet tenni. Pl én pezsgőtabit adoka férjemnek - vas, multi, magnézium - mikor mi, és mellé 1/2 folsav+ 1 C vitamin. Bár néha azért ő is "morog" de beveszi. Javaslom, a pezsgőtabit, ebbe a melegbe csak megissza:)
2012. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszi a tanácsot a pezsgőtablettát megpróbálom.
2012. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!