Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészséges életmódhoz mi...

Egészséges életmódhoz mi szükséges, mit egyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék életmódot váltani + néhány kilót ezzel ledobni. Elsősorban elhagytam a fehér kenyeret a cukros ételeket és a péksütiket. Sok gyümölcsöt is eszek. Heti 2-3x futok kb 30 percet. Valaki tudna adni még tippeket, hogyan tudnék egészségesebben táplálkozni?
2011. júl. 21. 16:05
 1/4 anonim válasza:

szia

Többször keveset és semmi zsírosat szerintem fogyhatnánk együtt

2011. júl. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amiket leirtal nagyon jok. En hozzatennem meg a kovetkezoket:

- reggel ehgyomorra igyal egy facsart citrom levet egy pohar vizben (segiti a maj munkajat, tisztit)

- minden etkezesnel egyel valami elot/nyerset. Az elo/nyers etelekben enzimek vannak, amik segitik a gyomor munkajat. Ha tudsz, szerezz be valami jofajta emeszto enzimet, amit nehezebb etelek melle szedsz

- tobbszor keveset egyel, soha ne juss el az ehsegerzetig

- napi minimum 2 liter folyadek viz vagy gyogytea formajaban

- kb. 30 perccel sportolas utan fogyassz feherjet (feherjepor vagy tojas, vagy hal)

- a cukros etelek es feher kenyer elhagyasa mellett a tesztafogyasztast is csokkentsd minimalisra

- 1-2 hetente csalj: egyel egy szelet tortat, egy pizzat vagy valami "karosat". Igy nem fogod ugy erezni, hogy szenvedes az egesz, illetve az ilyen kajakra a szervezet termel valami hormont, ami jelez a testnek hogy 'jolet' van, igy konnyebben megszabadul a feles sulytol (ez pont ellentetben van a 'nem eszunk semmit' fogyokurakkal, amikoris a test beall ehinseg uzemmodba es minden deka kajat elraktaroz zsir formajaban

- fogyassz lenmag, vagy halolajat - ez a jofajta zsir osztonozni fogja a tested, hogy a rosszfajta (uszogumi:) zsirtol megszabaduljon

- lenmagbol csinalhatsz kekszet amit csipsz, csoki helyett ragcsalhatsz. sokaig elall es nagyon egeszseges es telitettsegerzetet okoz

- arra figyelj, hogy naponta minimum 1x de jobb ha tobbszor mesz nagywc-re, az egeszseges szervezet rendszeresen urit

- menj idoben aludni, lehetoleg mar 10/11kor csicsika


En egy honap alatt ledobtam 6 kilot es az egvilagon semmin nem valtoztattam csak az etkezesi szokasaimon. Ha emelle te meg sportot is beiktatsz, akkor nagyon klassz eredmenyeid lesznek.

2011. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rita01 válasza:
2011. júl. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat (főleg a másodiknak!!!)
2011. júl. 22. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!