Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabát szeretnék elkezdtem...

Kisbabát szeretnék elkezdtem szedni folsavat, B-komplexet, C-vitamint és E-vitamint még szükséges más ahol hogy egészséges legyen és hogy hamarabb sikerüljön?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 16:09
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nekem a Pregnacare terhesvitamint ajánlották, ami azért jó, mert minden vitamin és ásványi anyag benne van, ami szükséges ilyenkor a szervezetnek. Így nem kell mellé külön szedni folsavat vagy más vitamint, ráadásul olcsóbban is jön ki, mintha mindent megvennék külön. Van olyan kombinált csomagolás, amiben férfiaknak és nőknek szóló tabletták vannak. Még a férjemet kell meggyőzni, hogy kezdje ő is szedni, de mivel nagyon szeretnénk már babát, biztosan belemegy. A termeszetgyogyszertara.hu és az angol weboldalon olvastam a termékről, jók a klinikai visszajelzések, nagyon bízom benne, hogy nekem is sikeres lesz!
2012. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!