Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mégis mi alapján válaszoltok?

Mégis mi alapján válaszoltok?

Figyelt kérdés

Azért ide írok mert itt tapasztalom többet hogy idétlen kérdésekre jön számtalan válasz,akinek meg egyéni problémája van,épp hogy csak méltatják egy egy válasszal...

Olyan kérdésekre mint a tea,vagy "védekeztünk de terhes vagy-e" illetve a "teszt mikor mutat eredményt" vagy "hogy kell hőmérőzni" kérdésekre jön egy halom válasz,de nem értem miért mikor a google erre több száz oldalnyi válasszal rendelkezik!

Az más ha az ember lányát a tapasztalatok érdeklik,tesztekkel vagy teákkal kapcsolatban de általánosságot neten is lehet olvasni.Vagy fárasztó rákeresni?

Akinek meg konkrét személyre szabott kérdése van meg kap egy két választ abból is fele használhatatlan és le is van rendezve!

Mégis mi alapján válaszoltok?Kedv szerint?

Nagyon érdekelne,kérlek titeket írjátok meg!


2012. júl. 3. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezen már én is gondolkodtam.

Tettem már fel én is kérdéseket,, amik számomra fontosak lettek volna és kaptam átlag 3 választ.

A bugyuta kérdésekre meg csak úgy özönlenek a válaszok.

Én aszerint szoktam válaszolni, hogy tényleg tudom a választ, vagy tényleg jó a válaszom. A lüke kérdésekre, hogy "alig tette be, mégis terhes lettem, vajon hogy?" kérdéseket meg sem nézem.

2012. júl. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezen néha én is elgondolkodok,de akik itt tesznek fel kérdést mint ahogy írtad,inkább jobb saját tapasztalatokat olvasni.
2012. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is tettem már fel olyan kérdést, amire egyetlen egy válasz sem jött, pedig nekem fontos lett volna!
2012. júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én személy szerint csak arra válaszolok, ami már velem vagy a barátnőimmel is előfordult. Szerintem csak így van értelme... Amugy mindenki magával szemben elfogult, hisz mindenkinek a saját kérdése a legfontosabb.
2012. júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyilván azét válaszolnak a bugyuta, minden nap ötször előforduló kérdésre, mert arra tudnak válaszolni.

Persze van egy-két ember, aki minden áron válaszolni akar, akkor is, ha halvány lila gőz nincs a témáról. Hát én nem vagyok ilyen. Ha nem tudok értelmesen hozzászólni vmihez akkor nem válaszolok.

2012. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bugyuta kérdésekre nem válaszolok és olyanra sem, ami totál evidens.


Arra válaszolok, amihez értek, amit már tapasztaltam, azoknak írok, akiknek segíthetek a válaszaimmal.

2012. júl. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De jó hogy nem csak én vagyok vele így,de akkor honnan jön mégis a sok válasz rájuk...

csak az első oldalt nézve,természetesen ebben a kategóriában pl:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

ez a kérdés tiszta értelem,el se nagyon mertem olvasni,nem hogy válaszolni és még is 7 válasz jött rá,igaz hogy fele oltás,amit nem csodálok,de akkor is...


Ez meg pl egy tök normális kérdés,ahol nyilván mint minden nő a kérdező is kíváncsi,izgul,türelmetlen az utolsó pár napban...mégis csak 3 választ kapott!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Szóval nem azt mondom hogy olyanra kell válaszolni amihez lövése sincs az embernek,de pl ehhez a görbéshez sem kell doktori,még sem nagyon válaszol senki...bezzeg az IQ harcos kérdésekre ömlik a válasz!


Nekem is volt már olyan hogy egyetlen egy válasz sem jött a kérdésre,újra feltettem és valaki jelentette mert a moderátor törölte!Na kössz!

Meg tudjátok mit birok?Konkrét kérdés és még véletlenül sem arra válaszolnak,hanem valami oda nem illőt csak úgy beírnak,na akkor falnak tudnék menni!


Köszönöm a válaszokat!:) Legalább erre jött egy pár!

2012. júl. 3. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!