Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi alapján válaszoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi alapján válaszoltok egy levélre (facebook, társkereső. Stb)?

Figyelt kérdés

Mi az ami tetszik egy levélben, és mi az ami nem?

Ha láthatóan felkelti az érdeklődéseteket egy levél, akkor mi az ami eltántorít a választól?


2011. aug. 14. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az alapján, hogy ki irja alá.

Tehát ha a Brad Pitt akkor minden nő válaszol és még sok férfi is.

2011. aug. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én szinte mindig válaszolok valamit, kivéve ha látom hogy elég durván értelmi fogyatékos aki küldte.

mi tetszik? ha valaki értelmes, van stílusa, és ez látszik az írásán is.

2011. aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ok. és ha ez mind megvan. elkezdünk levelezni. a válaszok tele smile-val; de felvetődik a telefonszámcsere lehetősége (még se neten kérjek már randit) és hirtelen néma csönd?! Se nyálas nemvok, se túl nyomulós. nem vagyok tipikus szépfiú, de semmi bajom a külsömmel /sok lány azt mondja, h kedves mosolygós szemeim vannak és már ezzel levenném őket a lábukról. sajnos vagy az exek vagy kapcsolatban lévők :S/ a lényeg, hogy mi lehet ilyenkor egy lány fejében, mert ha megérteném, akkor talán sikerülne ezen holtponton túllépni. amúgy ismerkedek társaságban is, csak mostanában sehol sem akad olyan, akivel komolyan el tudnám képzelni... ja egyébként 25f és korombeliek válasza érdekelne igazán.
2011. aug. 14. 19:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok korodbeli, de szerintem simán nem bízik benned eléggé, nem szeretne még többet ettől a dologtól.

Vagy csak elromlott a net, hívták ide/oda ezért nem tudott válaszolni, valaki beült helyette... de inkább az első lehetőség.

2011. aug. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A stílus nagyon fontos szerintem is. Ha valami közösségi oldalon találsz valakit aki tetszik, nézd végig a képeit többször is és próbáld kitalálni, hogy milyen stílusú levelet írj. Egyszerű, laza, vagány, nyomulós,... képek alapján ezt szerintem el lehet dönteni. Amit soha ne felejts el, hogy a kevesebb néha több! Szerintem az meg külön értékelendő, hogy nem facebookon akarsz randit kérni, hanem elkéred a számát! Mostanában szerintem ez ritkaság, mindenki mindent facebookon, meg Msn-en akar elintézni. Egyetlen levelezés, vagy chat sem pótolhatja a személyes találkozót. Aki még a számomat sem meri elkérni, hanem írásban akar mindent, azzal nem tudnék mit kezdeni...

24/L

2011. aug. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hááát... Amiket leírtál azok alapján pl lehet, hogy ő nem úgy tekint rád, mint potenciális pasijára. Egyébként meg ezt a telefonszám dolgot sose értettem, ha találkozót szeretnél vele megbeszélni, akkor azt ugyanúgy meglehet cseten vagy üziben is. Inkább azzal próbálkozz és rögtön kiderül, hogy valójában akar-e veled randizni, vagy nem...

De én pl társkeresőre még soha nem regisztráltam, de facebookon ha ír valaki akkor általában vlaszolok neki...

Mondjuk azt is hozzátenném, hogy volt már olyan, hogy egyik barátnőm bátyja írogatott én meg udvariasan válaszolgattam, mert nem akartam, hogy ebből probléma legyen, de amikor oda került a sor, hogy találkozzunk, akkor szépen leráztam, mert nem akartam tőle semmit. És nem azért mert addig játszottam vele, vagy valami, hanem egyszerűen azokban a levelekben semmi konkrét célzás nem volt, hogy nyomulna, bár azért sejthető volt, hogy nem véletlenül írogat, de érted, csak nem írhat valaki egy udvarias érdeklődő levélre úgy vissza, hogy bocs, hagyj békén nem akarok tőled semmit, csak akkor, ha szóba kerül...

2011. aug. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem szoktam ajtóstúl a háznak rohanni, de már az első levelemből kiderülhet, h nem haverkodni szeretnék...

azért köszönöm a válaszokat. :)

nem fogok megzuhanni lelkileg :), csak bíztam benne, hogy így gyorsabban találok valakit. mégse járhatok mindennap ide-oda ismerkedni :S

2011. aug. 14. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!