Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi alapján válaszoltok a...

Mi alapján válaszoltok a kérdésekre?

Figyelt kérdés

Vannak kérdések amire oly sokan válaszoltok ezek a szerintem a provokálló kérdések pl cigi abortusz és vannak a más kérdések amire szinte alig jön válasz.

Csak arra lennék kiváncsi ez miert van miért jobbak azok a kérdések amire szinte magatokból kikelve irtok,ezzel azt venni észre minden kismama feszült és itt vezetik le a feszültséget.Nem mindenkire értem.Nem inge ne vegye magára.De miért lehet ez szerintetek?


2009. júl. 30. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem csak itt van így, hanem úgy általánosságban a világ minden táján. Minél jobban megosztja a közvéleményt, vagy megbotránkoztatja az embereket egy hír, annál több a nézettsége, annál többen veszik meg miatta az újságot. Főleg, ha különböző elvek csapnak össze. Ha esetleg bűnbak is van benne, akit lehet szidni, akivel ellenséges lehet az ember, akkor az még jobb, még többen érdeklődnek. Úgy, mint itt.

Hogy néhány kérdésre miért van alig válasz, az is érthető. Például ha valaki azt kérdezik, hogy a 23. héten milyen uh-s eredményeket kapott a többi kismama, arra egyértelmű, hogy kevesen fognak válaszolni, mert: nem mindenki épp akkor volt uh-n, aki épp akkor volt, az sem biztos, hogy tudja fejből, ahhoz meg már nincs kedve, hogy emiatt felforgassa a lakást és megkeresse a papírt, vagy meg is tenné, de már leírta háromszor az elmúlt egy hétben és unja.

Sok ehhez hasonló kérdés van, én is leírtam már minimum háromszor, hogy milyen tüneteim voltak a 10. hétig, mi a tapasztalatom a strandolásról, repülésről, milyen volt a szülésélményem, szóval már nem nagyon mozgatnak meg az ezzel foglalkozó kérdések.

Inkább azokat nézem, és azokra válaszolok, ami számomra új és egyedi, amihez konyítok valamit, illetve ami épp engem is foglalkoztat.

2009. júl. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem az előttem levö mindent leirt
2009. júl. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én elsősorban azokra a kérdésekre válaszolok, ahol effektív és objektív választ vár a kérdező. Ebből következik, hogy a "terhes vagyok?" és társaira nem.


A cigi témakörbe tartozó kérdésekre válaszolok, mert én is dohányoztam és tudom milyen az, amikor imádsz cigizni, de le akarod tenni a babád érdekében, így tanáccsal tudom ellátni, hogy nekem hogyan sikerült letennem.


A "kedvenceim" közé tartozik az egyes pénzbeli ellátásokról és a munka törvénykönyvével összefüggő kérdések, mert ezeket nagyon ismerem és annyira elszomorít, hogy a legtöbb kismamának fogalma sincs a jogaikról és kötelességükről. Illetve lenne a szerencsétlennek, ha valakitől korrekt tájékoztatást kapna, de (példaként) egy munkanélkülivé vált kismamát senki nem világosít fel: se a munkanélküli központban, se a tb-n, de hogy még a védőnő sem, az felháborít. Többek között az én védőnőm is ilyen, amikor az első babát vártam, a kezembe nyomott egy fénymásolt lapot, hogy mit hol kell intézni, de arról már nem adott felvilágosítást, hogy mi minden jár(hat) még, vagy hogy melyik ellátásnak mi a feltétele stb. Ezért ástam bele magam jó mélyen.


A magukból kikelős válaszolók pedig nem csak itt vannak, hanem bármelyik témakörben. A legviccesebb az volt, amikor az egyik válaszoló még privát üzenetet is írt, hogy hogyan képzelem, hogy a hűtőt domestosos kendővel törlöm át/ki és, hogy milyen felelőtlen és a többi nő vagyok én. Na erre nem tudok mit reagálni. Ha ő ettől boldogabb... Csak bánt, hogy az embereknek az okoz boldogságot, ha a másikba bele tud rúgni.

2009. júl. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én minden kérdésre válaszolok, amihez hozzá tudok szólni. Leírom azt is, hogy tapasztalat, vagy csak gondolom-mert van, amit csak gondolok, velem nem történt meg.

De van, amihez hozzászólni nem tudok, pl a császár vagy a táspszer kérdések, ezeket nem is firtatom...

Amúgy én inkább pont kihagyom ezeket a provokáló kérdéseket..

2009. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!