Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbizhato az interne...

Mennyire megbizhato az internetes peteeres (ovulacio) kiszamitas? Nektek bejott?

Figyelt kérdés

Junius 10-en volt az utolso menzesz 1. napja. Atlagosan 35 naposak a ciklusaim, es junius 28-an es julius 2-an voltunk egyutt a parommal vedekezes nelkul. A net szerint akkor volt peteeresem.

Szerintetek erdemes tesztelnem majd?

Tudom, szokasos kerdes, de lehetseges a teherbeeses?


2012. júl. 3. 12:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nem mindig találja el, ne vedd 100%-nak amit ír!!!!!
2012. júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Lehetséges a teherbeesés, de a legbiztosabb módszer, ha veszel ovulációs tesztet, a naptári módszer tévedhet, mert az életben el is csúszhat az ovuláció, vagy éppenséggel előbb is lehet. Nekem pont a terhesség előtti két-három ciklusom 28 napból valamiért 36 napos lett... Még jó, hogy teszteltem, mert nem a 14. napon volt a peteérésem,hanem egy héttem később, 21. napon. A szervezetünk másképp működik, mint egy naptár. Úgyhogy,én ajánlom a tesztet.
2012. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolut megbízhatatlan. Az egy gép...Sem nekem sem a barátnőimnek nem vált be. Persze mindentől függetlenül még jókor lehettetek együtt.

Inkább figyeld a testedet, az sokkal megbízhatóbb!

Drukkolok!

2012. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Húúú, én pont így vagyok. Június 9-én jött meg utoljára és nekem is 35 naposak a ciklusaim. A net szerint 29-én volt peteérésem (volt tojásfehérjés nyák is), mi 24-én, 26-án és 29-én voltunk együtt. Remélem elcsíptük. Jövő hét pénteken (nem)kellene megjönnie, ha szombat reggelre sem jön meg, akkor tesztelek. Ti mióta próbálkoztok? Mi nyolc hónapja, igaz volt közben egy ciszta műtétem is.
2012. júl. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszokat.

Ez az elso probalkozasi ciklusunk es masodik gyerek lenne. Nekem stabilan 35 naposak a ciklusaim. Minden nap persze nem szeretkezunk a terv kedveert es nem is fogom valoszinuleg annyira szamolgatni, inkabb amikor jolesik es nem faradt a ferjem...

Meg azert probalkozunk a nemvart napjaig, ki tudja, lehet nem pont kozepidoben volt peteeresem.

De a nemvart napja utani napig biztosan nem tesztelek :)

2012. júl. 3. 12:34
 6/30 anonim ***** válasza:
Én is minden hónapban megnézem a neten található ovulációs naptáramat, nekem 26 naposak a ciklusaim. Eddig még a babával nem próbálkoztunk, "tesztelem", hogy mit mutat a naptár. Szerintem lehet neki hinni (már ami a peteérést jelenti) mert mindig azokon a napokon jelentkezik a fájdalom, a tojásfehérjés váladék, szerintem ha odakerülök, én biztosan ez alapján fogom az ovulációt meghatározni!Nem veszíthetsz, 1-2 hónapot megpróbálhatsz!
2012. júl. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Izgulsz már, hogy összejött-e. Én megpróbálok nem rágörcsölni, de ahogy közeledik a nemvárt, nem tudok nem erre gondolni. 4-es voltam
2012. júl. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Nem akartam idegeskedni rajta, de mar alig varom hogy 11-ike legyen. Mar latni velek magamon terhessegi jeleket is :)

Igerem megirom mi lett.

2012. júl. 9. 12:04
 9/30 anonim ***** válasza:
Én is észreveszek ezt-azt, de félek, hogy csak bebeszélem magamnak, mint eddig. Majd én is megírom, mi lett.
2012. júl. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Meg mindig nem csinaltam tesztet, esetleg het vegen. Nagyon fajnak a melleim, ahogyan menzesz elott szoktak. Szerintem az lesz...
2012. júl. 11. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!