Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet-e terhes a feleségem,...

Lehet-e terhes a feleségem, ha? Aggódunk.

Figyelt kérdés
Ez lenne az első babánk. Én mint férfi megpróbálom leírni ami eddig történt. Az első próbálkozást talán mi szúrtuk el, de mikor megjött a havi vérzése (jóval rövidebb volt mint szokott lenni 10-12 nap helyett egy hét), szóval nem sokkal utána megpróbáltuk, próbáltuk..., kb 2 héttel a h.v-e után gyenge kis mennyiségű vérzése volt (egy nap szinte csak pár csepp), azóta semmi, de a teszt amit tegnap csináltunk negatív lett, ja és számításaink szerint már 4 napja meg kellett volna jönnie, de ez sem. Még megjegyezném, hogy lassan 3 hét telt el a legutóbbi együttlétünk óta.
2009. júl. 9. 19:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Te tuti férfi vagy´, ez nem kamu.:D

Ha a teszt negatív lett akkor nem terhes.


Az hogy a menstruáció hány napig van meg az mindegy.

A nö ciklus elsö napja a menstruáció elsö napja. Innentöl kb 28-32 napra fog megjönni a következö. A peteérés kb a felénél 14-16-ik napon van. A pete max 24 óráig életképes a kilöködéstöl de a spermák akár 3 napig is, vagy is ha a pete kilöködése elött 2 nappal is voltatok együtt a peteérés elött a kiskatonák már a petevezetékben várakoznak 2-3 napig. Ha akkor sikeres a megtermékenyülés még kb 1 hét mire teljesen beágyazódik és közvetlen kapcsolat lesz az anyával, innentöl kezd a test hormont termelni. kb még egy hét mire annyi hormon lesz a szervezetben hogy azt a teszt kimutasa ez egybe esik a következö ciklus elsö napjaival,így ha terhes már nem jön meg a menstruáció ha nem akkor megjön.

Külömbözö okok miatt késhet kimaradthat a menstruáció, az is lehet hogy a peteérés elöbb vagy késöbb van.

Amit biztosan a teszt mutat, hogy a feleséged szervezetében nincs elég hcg vírus, vagy mert még pár napos a beágyazódás vagy mert nincs terheség, de ti 3 hete voltatok együtt így tuti nem terhes.

2009. júl. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%

Ja még egy dolgo. Az elözö vagyok. Szerintem nem egészséges hogy a feleséged menstruációját ennyire részletesen ismered. már cska az kellene hogy a fehérfolyását is nyomon kövesd.

Ez az én véleményem, hagyd a feleségedre ezt a dolgot.

2009. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom HCG hormonra gondolt az előző.

Amúgy ha 3 hete voltatok utoljára együtt, akkor már ki kéne, hogy mutassa a teszt, ha akkorr megfogant volna. De ezek szerint nem fogant meg.

2-3 naponta ajánlott szexelni, és leginkább a középidőre kell koncentrálni. (28 napos ciklus esetén) Ha nem 28 napos, akkor a várható menstruációtól visszaszámoltok 14 napot és kb akkor van a peteérés.

Sok sikert!

2009. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha babát szeretnétek, akkor ne számolgassatok, hanem legyetek együtt minden másnap. Ennél többet nem lehet tenni a gyerekért, de ennyi épp elég.


A feleséged volt már orvosnál a vérzésével? Engem aggaszt, hogy ilyen sokáig tart.

2009. júl. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyébként az első hozzászólához annyit mondanék,hogy a folyamatot ismerem, és másokkal ellentétben nincsenek titkaink egymás között,de annyira különböző dolgokat olvasunk, jót és rosszat is, hogy már én sem tudom, hogy mit higgyek és mit nem. Csak ezért tettem fel ezt a kérdést. Egyébként ha továbbra sem történik semmi, hétfőn úgyis orvoshoz megyünk. A többieknek köszönöm a korrekt választ.
2009. júl. 9. 20:31
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem teljesen okés hogy igy ismeri a feleségét, és nyomon követi a mensiét!
2009. júl. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Még valamit kifelejtettem a történetből: Ha megvan neki akkor fáj az egyik lába, de nagyon. Most is megvan ez a tünet, de kisebb a fájdalom és néha szúr a hasa. Így kerek e történet. Így is esélytelen a dolog?
2009. júl. 9. 21:35
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezen leirás alapján előfordulhat, hogy babás, csak még korai volt a tesztelés és nem elég érzékeny tesztet csináltatok. Ha nem lesz menstruáció, akkor csináljatok még egy tesztet vasárnap, reggel az első vizeletből. Az elmaradt menstruációtól kezdődő "mintha meg akarna jönni" érzés is jelezhet terhességet. Ha jól értelmezem, akkor kb a 21-dik nap környékén volt a vérzés, ez jelentheti a beágyazódást.

Érdekelne, hogy mi lesz a végeredmény. Kérlek írd majd le.

2009. júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval értek egyet, lehet, hogy csak nem mutatta még ki a teszt.
2009. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Akkor várunk vasárnapig, aztán majd megírom, hogy + vagy - lett a teszt. Azért drukkoljatok.
2009. júl. 9. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!