Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet-e terhes a feleségem,...

Lehet-e terhes a feleségem, ha? Aggódunk.

Figyelt kérdés
Ez lenne az első babánk. Én mint férfi megpróbálom leírni ami eddig történt. Az első próbálkozást talán mi szúrtuk el, de mikor megjött a havi vérzése (jóval rövidebb volt mint szokott lenni 10-12 nap helyett egy hét), szóval nem sokkal utána megpróbáltuk, próbáltuk..., kb 2 héttel a h.v-e után gyenge kis mennyiségű vérzése volt (egy nap szinte csak pár csepp), azóta semmi, de a teszt amit tegnap csináltunk negatív lett, ja és számításaink szerint már 4 napja meg kellett volna jönnie, de ez sem. Még megjegyezném, hogy lassan 3 hét telt el a legutóbbi együttlétünk óta.
2009. júl. 9. 19:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tartom valószínűnek a terhességet, de kizártnak sem :) Mindenképpen kíváncsi vagyok a teszt eredményére, így egy picit még zavaros :) Dícséretes, hogy férfi létedre tisztában vagy ezekkel a dolgokkal, némely nő sem ért hozzá eléggé. Nagyon szurkolok, hogy terhes legyen a feleséged :):)
2009. júl. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A kolléganőmnek se mutatta ki még akkor, aztán még egy hetet várt, újra tesztelt, és lám, pozitív! Úgyhogy egy tesztelésből még nagy következtetéseket levonni nem kell szerintem. Az, hogy most ilyen gyenge volt és rövid ideig tartott a menzesze, szerintem jelent valamit. Viszont a 10-12 napos vérzésekről a biológia könyvek rendellenességet feltételeznek.
2009. júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Lehet már gratulálni? Csináltatok tesztet?
2009. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Csináltunk tesztet, de negatív lett. Persze, csak, hogy érdekesebb legyen a dolog, szombat reggel barnázott, utána semmi, vasárnap pár csepp, néhány alkalommal és most megint semmi. Úgyhogy marad az orvos, mert ilyen vérzések stb. még eddig soha nem jelentkeztek.
2009. júl. 13. 07:13
 15/19 anonim ***** válasza:
Ne nagyon jó férj vagy!
2009. júl. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Elírtam: Természetesen "Te"...
2009. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Beszéltünk az orvossal és ő úgy gondolja várjunk még egy hetet. Van ennek értelme, nem kellene vérvétel vagy valami? Persze gondolom, hogy van, de olyan fáradtnak, erőtlennek érzi magát, pedig nem az a beképzelős típus.
2009. júl. 13. 12:52
 18/19 anonim ***** válasza:
Az már jó, ha az orvos nem zárta ki a terhesség lehetőségét. Szorítok nektek. A fáradság előfordul terhesség elején. Én állandóan aludni tudtam volna, mikor az első harmadban voltam. És tényleg jó fej férj vagy. Remélem leírod, hogy mikor gratulálhatunk.
2009. júl. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Csak annyit kérdeznék, hogy az orvos meg is vizsgálta vagy ultrahangozta?
2009. júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!