Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mai tesztem is negativ:- (...

Mai tesztem is negativ:- ( (holnapra nem várom akkor már nincs is baba ugye?

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 10. 07:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Hova sietsz a tesztelgetéssel? Korai.

Egyébként a görbéd szépen alakul.

Drukk:)

Ha nem jön meg, akkor tesztelj.

2009. júl. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
A höd fent van! Szerintem nincs még elég HCG a szervezetedben, majd vasàrnap vagy hétfön csinàlj még egyet, ha nem jön meg! Van még remény, ne add fel! :)
2009. júl. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm.

még egy halvány csíkocska sincsen a teszten:-((

2009. júl. 10. 07:59
 4/21 anonim ***** válasza:
szia! Én nem vagyok nagy görbe szakértő, de nekem tetszik a görbéd, és szerintem ne add fel egyáltalán nem! A hőd sem esett le, és jó sokszor szerettétek egymást, úgyhogy szerintem ne éld bele magad abba a negatívba, hátha bepozitívosodik majd........ Remélem így lesz, drukkolok.
2009. júl. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást:-))
2009. júl. 10. 08:01
 6/21 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon szépen alakulsz a hőd megvan hozzá tehát még lehet + ne aggódj! A teszt tényleg korai lehetett! Szurkolok neked nagyon egy picurért!!
2009. júl. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
mivel teszteltél?
2009. júl. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
kedves utolsó:lily tesztet használtam.miért??
2009. júl. 10. 08:43
 9/21 A kérdező kommentje:

nekem pé után sosem volt 13 napnál hosszabb menziig,és ezért gondoltam tesztelek,de - lett:-((

hőm állitólag szépen fent van.

2009. júl. 10. 08:44
 10/21 anonim ***** válasza:

2. vagyok, nekem is negativ! :( elvileg én is a hétvégére nem vàrom, csak azt nem tudom vegyek tampont vagy ne :D mert elözö ciklusnàl, màr ilyenkor esett le a höm! Szoval passz! Szellem csikot làtni véltem a Gabriell teszten, dehàt nem tudom most mi van!

[link]

2009. júl. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!