Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok pé utáni 10. napon.2...

Ma vagyok pé utáni 10. napon.2 napja enyhén görcsöl a hasam, és reggelente olyan mintha gombóc lenne a torkomban. Mit gondoltok vasárnap (12. nap) már mutatna pozítívat a teszt, ha van baba?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 08:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha van mutatna, igen
2009. júl. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy mutatja, attol függ mennyi a hcg szinted, inkàbb vàrd meg a nem vàrt napjàt! én ma teszteltem, a hétvégén nem kellene megjönnie! Negativ a Gabriellel, itt egy màsik csajnak a lillyvel lett ma negativ, de a hönk fent van, szoval még bàrmi lehet! Csak rossz érzés, hogy negativ! :(
2009. júl. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szia utolsó,én vagyok aki holnapra nem várja,és a lily - lett:-((
2009. júl. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tudom utolso, most irtam neked is! :)
2009. júl. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szai! Képzeld én is most vagyok a peteérés utáni 10. napon. Keddre nem várom és nekem is görcsölget a köldököm alatt meg szúrkál. Iszonyatosan fel vagyok fújódva, úgy nézek ki, mint egy 5 hónapos terhes! :-) Én most megfogadtam, hohy nem tesztelek keddig, mert már nagyon sokszor csalódtam és nem akarok újból. De ha Te tesztelsz vasárnap, azért megírhatnád mi lett az eredmény!

[link]

Itt a görbém, hát nem a legszebb, de ez van.

2009. júl. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, drukkolok nektek, hogy csak korai legyen a tesztelés! Tudom várni kéne de olyan nehéz, gondolom ezzel ti is így vagytok!
2009. júl. 10. 09:14
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak, remélem lesz baba mindkettőnknél! Hétfőn megírom mi lett az eredmény, mert úgy sem bírom ki hogy vasárnap ne teszteljek!
2009. júl. 10. 09:16
 8/12 A kérdező kommentje:
Remélem fenn marad a hőd, én nem mérem ez a 4. hónapunk. Úgy vagyok vele, hogy mindennek meg van az oka úgyis akkor jön a baba amikor Ő akar. Drukkolok!
2009. júl. 10. 09:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Na? Teszteltél? Utolsó vagyok!
2009. júl. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szia! Bocsi csak a munkahelyen van netem. Igen teszteltem, negatív lett de bizakodó vagyok. A tüneteim nem múltak el. Majd pénteken újra megpróbálom. Veled mi újság?
2009. júl. 13. 07:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!