Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az baj, spermiumok zempontjábó...

Az baj, spermiumok zempontjából, ha mi minden nap együtt vagyunk?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
jobb a két naponta szex, de szerintem amikor jólesik :)
2009. júl. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha babát szeretnél akkor inkább várjatok a peteérés körüli időre és akkor két naponta.Védőnő mondta,bevált!!!
2009. júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
azt mondják jobb a kétnaponta, de gondolom a párod spermáitól (hányan vannak, mennyire életképesek, stb.) is függ. szerintem is, amikor jólesik :)
2009. júl. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden nap együtt voltunk a férjemmel és a a babánk az első hónapban megfogant. Tehát szerintem nyugodtan legyetek együtt. egyébként is, ne görcsöljetek rá, mert ha csak ezért vagytok együtt, akkor lehet, hogy a stressz miatt sem sikerül.
2009. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Spermaszám szempontjából számít a gyakoriság. Napi 3 ejakuláció esetén olyan alacsony a spermaszám, hopgyba férfi gyakorlatilag steril. (Tudom, most az jön, hogy de akkor hogyan lehet előváladéktól is teherbe esni? nem tudom...)


A legmagasabb spermaszámotúgy lehet elérni, hogy két közüsplés között legyen legalább 36 óra. A legjkobb kétnaponta, de szerény véleményem szerint naponta is jó. :-) naponta többször azonban ne csináljátok, az visszafelé sülhet el. Mármint képletesen szólva. :-P

2009. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak azt nem értettem, hogy miért kétnaponta ajánlatos. Hogy ettől lesz e probléma. Meg az kicsit furi, hogy miért olvashatunk sok olyat, hogy pé idején vannak együtt néhányan, máskor meg csak nézelődnek.
2009. júl. 10. 19:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kétszer is úgy estem teherbe, hogy naponta együtt voltunk.
2009. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nos, nem én, hanem a nagyokosok mondják ezt... A sperma termelődéséhez idő kell. Egy ejakulációval elég sok sperma ürül, a következő ejakulációban nagyságrendekkel kevesebb lehet. Minél hamarabb lesz ez a következő ejakuláció, annál kevesebb sperma lesz az ondófolyadékban. Ahhoz, hogy megint optimális szintre fel tudjon töltődni az ondó ÉLŐ, MOZGÉKONY ÉS NORMÁLIS FORMÁJÚ hímivarsejtekkel, legalább 24, de inkább 36 órának el kell telnie. Ezért javasolják, hogy az optimális eredményért szeretkezzenek kétnaponta.


A sperma elél a testben két-három napig, úgyhogy azokon a napokon sincs gond, amikor épp nincs szeretkezés. Azokon a napokon is teherbe eshet egy nő.

2009. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, különösen az utolsónak.
2009. júl. 11. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!