Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy van egy...

Lehetséges, hogy van egy pocaklakóm?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk,tettünk is érte.Julius 4-re nem vártam,ma még mindíg nem jött meg a mensim,bár ma ugy fájdolgált a hasam,mint mikor jön a mikulás(mindíg percre pontosan megjön).Hétfőn csináltam egy tesztet,nagyon nagyon halvány csík jelent meg.Mit gondoltok,reménykedhetek?Mikor csináljak másik tesztet?annyira jó volna,ha összejönne....

2012. júl. 6. 17:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Azóta már én is teszteltem, és erős két csíkom lett, szóval tesztelj, és írj :)
2012. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
100%
Én is a clear blue-t ajánlom! ;) sok sikert
2012. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de azt hiszem,hogy várok még picit az újabb teszteléssel.Ma ilyen rózsaszines,barnás valami folyik...de egyáltalán nem olyan mint mikor megjön.Szerintetek?Mi lehet?
2012. júl. 9. 15:30
 14/24 anonim ***** válasza:
Jelenthet ez bármit. Van akinek jót, de nem akarlak megijeszteni viszont van akinek rosszat. Terhességgyanús a színes folyás, de hogy baj van-e, azt nőgyógyász tudná megmondani, menj el szerintem amint tudsz.
2012. júl. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj csak, szerintem futás egy Clear Blue-ért, arról tényleg sok jót hallani, aztán asszem hamar felkeresnék egy dokit is, mert progeszteronhiánytól lehet a barnás rószaszínes dolog és pusztán progihiánytól nem volna jó elveszteni a babát, ha baba van a dologban. szerintem halvány pozi is pozi, tehát valami elindult, nehogy baj legyen. ha viszont a babucival van baj és nem a hormononokkal, akkor progipótlással se fog megszületni, de nekem gyanús, hogy lehet ebből kisbaba. drukkolok! :-) de én a helyedben keresnék valami normális orvost, aki koraterhességgel is hajlandó foglalkozni
2012. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondjátok,hogy csináljak most egy tesztet?Mert 5. napja késik,és nekem tényleg mindíg pontosan megjött!A mostani barnázás nem fogja befolyásolni a teszt eredményét?
2012. júl. 9. 15:46
 17/24 anonim ***** válasza:
Ne itt írkálj, hanem menj el egy nőgyógyászhoz. A színes folyás valóban lehet progeszteronhiány, ebben az esetben lehet hogy pótlást adnak, hogy megmaradjon a baba, ha terhes vagy....az orvos is meg tudja mondani, terhes vagy-e, és ha gond van, nagyobb védelmet ad, mint egy tesztcsík.
2012. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
nekem is halvány pozitív tesztem volt, csütörtökön kellett volna uh-ra mennem megint, de sajnos tegnap rózsaszínű folyásom lett, ami mára darabdos alvadt és sötét színű vérzéssé alakult...
2012. júl. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Megérkeztem a dokitól.A jó hír:van pocaklakóm és a doki szerint ez a minimális barnázás nagyon sok nőnél előfordul,csak akkor van probléma,ha vérzek :)

A rossz hír: a doki olyan bunkó volt,hogy fát lehetett vna hasogatni a hátán.Én magyar nemzetiségű ukrán állampolgár vagyok,ez látszik a Taj kártyámon is,és a vizsgálat után a doki közölte,hogy mostmár másszak le az ágyáról,mert eleget voltak itt Magyarországon az oroszok...tiszta ideg vagyok...de legalább azt megtudtam,hogy van pocaklakóm és nem kell izgulnom!!köszönöm mindenkinek,aki irt és segített! :)

p.s.: 2 hét mulva megyek vissza (de másik orvoshoz)

2012. júl. 9. 17:37
 20/24 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő:nagyon sajnálom,ami történt...és én azt javaslom,hogy azért menj el egy dokihoz,hátha...sok esetben van,hogy előfordul vérzés,de tudnak segíteni!...és ird meg kérlek,hogy mi lett!! szorítok
2012. júl. 9. 17:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!