Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy van egy...

Lehetséges, hogy van egy pocaklakóm?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk,tettünk is érte.Julius 4-re nem vártam,ma még mindíg nem jött meg a mensim,bár ma ugy fájdolgált a hasam,mint mikor jön a mikulás(mindíg percre pontosan megjön).Hétfőn csináltam egy tesztet,nagyon nagyon halvány csík jelent meg.Mit gondoltok,reménykedhetek?Mikor csináljak másik tesztet?annyira jó volna,ha összejönne....

2012. júl. 6. 17:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Mekkora paraszt volt a doki, jesszus....de a fontos hogy van baba :) Jó egészséget és PIHENJ SOKAT, FEKÜDJ, EZ NAGYON FONTOS!!!
2012. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

A doki egy p*csfej volt, rohadjon meg:)

Neked viszont boldog és hányinger mentes 9 hónapot, most én is esélyes vagyok a babára, de még várok egy kicsit a teszteléssel :)

2012. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!! Nagyon jó neked, Kismama! Én írtam le először:))

Tényleg pihenj, és ha nem marad abba a folydogálás, keress meg egy másik dokit, nehogy gond legyen! Üdv!

2012. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindannyiótoknak!!Hatalmas az öröm!!

Természetes,hogy keresek másik dokit,mert ez ...nem is tudok mit mondani rá...A kedvesem még nem tudja...holnap jön haza szolgálatból,alig várom,hogy elmondjam Neki!!

Mégegyszer köszönöm mindenkinek...

p.s.:ne nézzetek hülyének,de ugy érzem,hogy fiú lesz!! :)

2012. júl. 9. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!