Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sok teszttel kapcsolatos...

Sok teszttel kapcsolatos kérdés van itt. Becsapnak vagy nem? Erről írok bővebben, kiváncsi vagyok jól gondolom e, vagy, hogy mások mit gondolnak róla?

Figyelt kérdés

Csak a tudásomra lennék kivácsi, vagy,hogy ki mit gondol erről.

Szerintem egyik teszt sem csap be.ha jobban belegondolunk, ha a teszt már mensi előtt +,az jelenti azt ,hogy megjelent az a bizonyos hormon, és kimutatja.ha mégis megjön? valószínűleg azért lett előtte 2 csíkos,mert volt valami,ami nem maradt meg és a mensivel eltávozott.tehát ez alapján nem csapott be. ha pedig-at mutat, és mégis terhes valaki,az meg azért van, mert a szervezetben nincs elég hormon,ami kimutatná. Jól gondolom ezeket?


2009. júl. 10. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jól gondolod, hiszen a teszt a HCG hormon hatására mutat valamit (vagy nem mutat, ha nincs ez a hormon vagy nem elég nagy a koncentrációja).

Azonban terhességi tesztet az emberek azért vesznek, mert azt akarják tudni hiyg terhesek-e, és nem azt, hogy van-e ilyen hormon a szervezetükben. UGyanis ahogy te is írod, lehet egy már elhalt terhesség hatására is ilyen hormon...

2009. júl. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nagyon jól gondolod.
2009. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen jól gondolod!Nem csapnak azok be,csak az ember nem tudja,hogy jókor csinálja-e.Mármint ha negetívot tesztelek attól még lehet valami csak lehet korai volt a teszt.A dokim azt mondja,hogy 60-70%-ban pontos csak a hőmérőzés,mivel sokminden befolyásolja(mindig egy időben kellene mérni,legalább 6 óra alvás után,az sem mindegy hogyan alszol mélyen vagy éberebben,stb.)így lehet,hogy egy kései peteérés jönn ösze,mivel ovutesztet nem szoktam csinálni nem is tudon pontosan mikor is van a legtermékenyebb napom,így nemvárt után 1-2 hétre szoktam csak tesztelni akkor elhiszem az eredményt!
2009. júl. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!