Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiknek javasolják és mi derül...

Kiknek javasolják és mi derül ki pontosan egy genetikai vizsgálatból? Szükséges hozzá orvosi beutaló?

Figyelt kérdés
Egy spontán vetélés, egy magzat elhalás, két koraszülés után még senkinek nem jutott eszébe rajtam kívül, hogy talán nem is nagyon kellene ezt erőltetni...vagy mégis? Ez a vizsgálat talán garancia arra, hogy teljesen normális vagyok és érdemes még próbálkoznunk, hogy egészséges gyerekünk születhessen...
2012. júl. 9. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne,előtte állok(2 missed 7 hónapon belül)

Egyelőre annyit tudok róla, hogy a doki ad beutalót a körzetileg hozzájuk tartozó központba(nekem Székesfehérváron a SOTE I-re),azzal ingyenes a vizsgálat.

Párral kell menni,feltérképezik a családi előzményeket és vért vesznek,amiből néhány genetikai rendellenességet szűrnek,de sajnos,nem tudom,pontosan miket.

2012. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!